banak guzhine  1014 njoftime

 Online 23 lexues | 3 njoftime ne pritje

3,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Pershkrimin: processor: intel core i9-8950hk processor (2.9ghz clock speed, 4.8ghz max turbo) chipset: cm246 memory: 32gb (2x 16gb) ddr4-2666 mhz memory display: 17.3" uhd 16:9 (3840 x 2160) 4k edp ips-level display graphics module: nvidia geforce gtx1080 w laptops.jpg / 8g gd...

3,500 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Hp Omen 17 an110nr

Hp Omen 17 an110nr

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hp omen 17. processor type:it-8750h, hexa core(6 core) speed:2.2ghz turbobost 4.1 ghz.l2 cache +l3cache=1.5mb-9mb,cores/threads 6/12,//ram 16gb storage:1 tb hadrd drive capacity(hdd) dhe 128gb ssd(solid state drive) display & graphics(ekrani dhe kartagrafike):17.3" ips technology , nividia gtx 10...

1,000 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet karte grafike

Shitet karte grafike

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet karte grafike nvidia quadro 4000 (e perdorur) e pershtatshme per punime inxhinierike dhe gamimg.... cmimi diskutueshem nr 0692600007...

50 Euro

Tirane
36,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Dell Inspiron 5520

Laptop Dell Inspiron 5520

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.61 Km nga qendra)

B Oferte!! laptop dell inspiron 5520 15.6" 36000 lek | 1tb hdd | 6 gb ram | i7-3612qm | base 2.1 ghz, turbo 3.1 ghz, 4 cores 8 threads intel(r) hd graphics 4000 karta e dedikuar amd radeon hd 7600m...

36,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone 6 plus

Shitet iphone 6 plus

Qender | Tropoje

B Shitet iphone 6 plus 64 gb me pak shenja perdorimi ne gjendje perfekte...

20,000 Leke

Tropoje
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike playstasion 3

playstasion 3

Zone Periferike | Vlore

B Ps3 nje disk grand turizmo 6 i perdorur vetem 2 muaj eshte bler tek neptune ...

25,000 Leke

Vlore
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion kompjuter

Okazion kompjuter

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shes kompjutrin lg 2giga ram 2giga kart grafike e shes per arsye mos perdorimi . (ka punuar sh pak ore pune)...

15,000 Leke

Tirane
55,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Fotokopje Toshiba e-STUDIO2020c

Fotokopje Toshiba e-STUDIO2020c

Don Bosko | Tirane (1.29 Km nga qendra)

B shitet fotokopje/printer/scanner a4 / a3 bardh e zi/me ngjyra porte lan usb modeli: toshiba 2020c 4 muaj i perdorur. ka akoma rreth 80 % te bojerave brenda. cmimi: 55'000 leke te reja ( 550 mije leke te vjetra) tel: 068 200 8484 flm...

55,000 Leke

Tirane
120 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET LAPTOP ACER ASPIRE E 15

SHITET LAPTOP ACER ASPIRE E 15

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.61 Km nga qendra)

B Acer aspire es1-512 15.6-inch laptop notebook (black) - (intel celeron n2840 2.16ghz, 4gb ram, 500gb hdd, lan, wlan, integrated graphics, windows 8.1 ) full hd ...

120 Euro

Tirane
2,800 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes radio marrese-dhenese.

Shes radio marrese-dhenese.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)

B Radio eshte baze per makine. marka: motorola. me stacion baze te kompletuar me antene baze dhe antene per cdo radio. 6 cope. cmimi eshte per te 6 copet bashke me bazen e kompletuar. ...

2,800 Euro

Tirane
40 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Usb hauwei 512 gb

Usb hauwei 512 gb

Qender | Vlore

B Usb te sapo ardhur e pa perdorur...

40 Euro

Vlore
305 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Note 9,S9+,S9,WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS,Huawei,SONY

Samsung Note 9,S9+,S9,WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS,Huawei,SO

Zone Periferike | Himare

B Samsung galaxy note 9, s9+, s9 305 eur whatsapp +447841621748 apple iphone xs, xs max, x, huawei ne jemi shumicë e vendosur në mbretërinë e bashkuar. të gjithë telefonat celularë janë origjinale, funksionojnë me të gjithë rrjetin. dërgesa nga fedex ose dhl 48 orë. ofertë promocional...

305 Euro

Himare
140 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung s7

Samsung s7

Qender | Sarande

B Shitet samsung s7 verizon pak i perdorur ne gjendje shume te mire pune cmimi 140 euro tel. 0685381082...

140 Euro

Sarande
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes amplifikator + subwoofer

Shes amplifikator + subwoofer

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra)

B 1200w subwooferi+1000w amplifikatori 2 chanel. te dyja kenwood....

20,000 Leke

Tirane
9,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Pajisje fizioterapie

Pajisje fizioterapie

Qender | Shkoder

B Shes pajisje fizioterapie,professionale te gjitha me certifikat ce dhe me aksesoret perkates, gati per perdorim. shes te gjitha 9000 euro sepse kam mbyllur stuion. te gjitha prodhim italian. tecar mectronic laser la 500 ( i ri , ne kuti) magneto mag 2000 plus ( i ri, ne kuti ) ultratingull exc...

9,000 Euro

Shkoder
2,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps4

Shitet Ps4

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B 500gb , me pak se 5 muaj i perdorur , gjendja funksionale 10/10...

2,900 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike iPhone 7 128 gb Italian

iPhone 7 128 gb Italian

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shes iphone 7 , 128 gb italian , shum mire mbajtur , rozgold . ...

40,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike  Shitet Pioneer ddj Ergo

Shitet Pioneer ddj Ergo

Qender | Lushnje

B Shitet 1pioneer ddj ergo per arsye mos perdorimi produkti esht ne gjendje shum te mir, shoqerohet me programin e vet (virtual dj profesional) punon edhe me traktor dj pro, serato dj lite, recordbox dj pro. te ineresuarit te kontaktojn ne nr tel ose whatsapp 0672466325...

250 Euro

Lushnje
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 6

Iphone 6

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet iphone 6 gold shume pak i perdorur i bler jashte bashke me kutine dhe kufjet 0688415240...

18,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Karte grafike te perdorur

Shes Karte grafike te perdorur

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)

B Original asus video card gtx 750 ti graphics cards per nvidia geforce gtx 750ti 2gb 128bit gddr5 vga cards hdmi gjendje 3 cope ...

10,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Canon Eos kiss x4

Canon Eos kiss x4

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet aparat canon eos kiss x 4 ne gjendje shume te mire.me dy lente....

30,000 Leke

Tirane
2,350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion HP Z440

Okazion HP Z440

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Workstation hp z440 intel- xeon cpu e5- 1620 v3 @ 3.50ghz 3.50ghz pny nvidia quadro m4000 8 gb gddr5 256-bit graphics card hp 8gb ddr4 2133 mhz so-dimm memory module (ecc) m.2 internal ssd 512gb 2x wd 4tb red right o monitor eizo 24' cel: 0676094339 ...

2,350 Euro

Tirane
2,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shite frigorifer ngrires

shite frigorifer ngrires

Qender | Pogradec

B Shitet nje frigorifer ngrires esht 3 .2 me 2 esht dhom frigoriferike dhe 2 i lart ...

2,000 Euro

Pogradec
125 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Samsung j4+ 125€ i ri ne kuti

Shitet Samsung j4+ 125€ i ri ne kuti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B J4+ ngjyra i zi 2gb ram 32 gb memorie ...

125 Euro

Tirane
17,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Galaxy J5 2017

Samsung Galaxy J5 2017

Zone Periferike | Durres

B Shes samsung galaxy. j5 2017 duos 2 jav i perdorur asnje gervishtje...

17,000 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas