banak guzhine 

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirane

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirane
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 4 Okazion

Playstation 4 Okazion

Qender | Durres

B playstation4 me 1 leve dje 2 lojra gta5 dhe uncharted4. shitet per arsye mos perdorimi esht bler i ri tek neptun durres...

23,000 Leke

Durres
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop acer

Shes laptop acer

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes laptop acer crystal efe.....

30 Euro

Durres
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 me chip 320 GB memorie dhe 2 leva

Ps3 me chip 320 GB memorie dhe 2 leva

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ps3 ka 2 leva dhe 9 lojra 7 te instaluara dhe 2 me disk gta 5,call of duty 1-2,assasin creed,far cry 4,fifa14-19,pes2012-2013,...

18,000 Leke

Tirane
260 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ps4 1 TB

ps4 1 TB

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.28 Km nga qendra)

B shes ps4 1tb me cmim 330 mije te perdorur vetem disa muaj..ka garanci 2 vjet tek neptuni. ne cmim perfshihen dhe 3 disqet ne foto tipi ps4 llojet e disqeve blu-ray madhesia e hard disk-ut 1 tb memorje shtese no doreza e lojes dual shock 4 lidhja e dorezes usb / bluetooth teknologji wireless...

260 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 me 16 disje de 2 leva me

Ps3 me 16 disje de 2 leva me

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (5.47 Km nga qendra)

B Ps3 eshte ne gjendje shume te mire çmimi 150 milek te vjetra...

15,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps3 dhe tv 42'

Shes ps3 dhe tv 42'

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes ps3 me aksesor perkates dhe tv 42 ...

15,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHESIM APARATE PER KERKIMIN E SENDEVE TE CMUARA FLORI ERGJENT DIAMANT ETJ

SHESIM APARATE PER KERKIMIN E SENDEVE TE CMUARA FLORI ERGJENT DIAMANT

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Afrim envangelos hoxhallari shesim edhe japim edhe me qera aparate te teknologjise se larte per karkimin e sendeve te cmuara flori argjente djamand etj aparate me prove edhe garanci ne largesi 1500m thellesi 8-10m cmimi 1500 evro marrim edhe porosi per te prure te gjithe llojet e aparateve te kerki...

1,500 Euro

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet ps3

shitet ps3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet ps3 ne gjendje te shkelqyer e shoqeruar me 1 leve dhe 5 lojra te instaluara (gta v, fifa 18, pes 18, pes 17, need for speed no rivals)!!! cmimi i padiskutushem...

10,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Galaxy Tablet 3 10.1

Samsung Galaxy Tablet 3 10.1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B -gjendje shume e mire -punon shpejt -bashke me nje tastiere me bluetooth -pak i perdorur -16 gb -1 gb ram -me kelluf mbrojtes ...

13,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kompjutera ne shitje

Kompjutera ne shitje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Ofroj kompjutera marka hp ne gjendje te mire dhe pak te perdorur. cmimi: 8,000 leke/copa (perfshire tastiera dhe mausi) cope: 8 mund te blihen dhe me pakice. ...

8,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shes kompjutera

shes kompjutera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.48 Km nga qendra)

B Shes kompjutera te kompletuar ne gjendje shume te mire funksionale. parametrat: ram: 2gb, hdd: 256gb kontakti:0674943966 email:hamitxhepi2@gmail.com cel. : 0674943966...

50 Euro

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
60 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet

Shitet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet telefoni microsoft lumia 640xl cmimi 60 euro...

60 Euro

Tirane
250 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop+Tablet+iPhone 5c

Laptop+Tablet+iPhone 5c

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shiten se bashku laptop acer aspire one+tablet smartpad mediacom+iphone 5c.per me shume info me kontaktoni ne nr. 0698538488....

250 Dollar

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes lenovo N500

Shes lenovo N500

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes laptop lenovo n500, enkrani 15.4 inch, processor 1.8ghz. 4gb ram. hard disk 320 gb. cmim okazion 100 euro...

100 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Hp Z600

Shitet Hp Z600

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet hp z600 x2 cpu "intel xeon e5630" 2.53 ghz ram; 8gb hdd: 250gb gpu: nvidia quadro 2000 os: windows 10 pro workstation 64bit kompjuteri eshte ne gjendje te mire pune. cmimi shum i arsyeshem. whatsapp: +355 068 25 24 073...

250 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop ne super gjendje.

Laptop ne super gjendje.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B 4 gb ram 500 gb memorje core i3 - gen5 kontaktoni ne whatsapp: 069 994 3429...

15,000 Leke

Tirane
145 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung s7 edge

Samsung s7 edge

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shes samsung s7 edge platinium ne gjendje shume te mire dhe shume i shpejte memorje 32 gb,ka 1 te plasaritur te vogel ne ekran.e shes sepse kam samsung s10.shitet 145 euro....

145 Euro

Tirane
700 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Asus Laptop

Asus Laptop

Lungomare | Vlore

B Laptop profesional asus. display 15.6" fhd, intel core i7-6700hq 2.60 ghz, nvidia gtx geforce 950m, ram 8 gb, hard disk 1 tb, aluminum cover / backlit keyboard wi-fi 802.11n/a/c/ bluetooth 4.0 intel wireless display (wi-di) webcam hd audio: bang & olufsen icepower / sonicmaster hdmi/ 3x usb 3.0/ 1x ...

700 Euro

Vlore
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Smartphone Samsung Galaxy J5 2016

Smartphone Samsung Galaxy J5 2016

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shitet samsung galaxy j5 ne gjendje shume te mire vetem 5 muaj i perdorur dual sim ngjyre gold front &back camera 5.2" 720x1280 pixels 13mp 1080p 2gb ram snapdragon 410 3100mah li-ion per me shume informacione kontaktoni ne whatsapp. ...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim