blej kitare 

 Online 10 lexues | 3 njoftime ne pritje

31,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor Gaming Dell S2419HGF

Monitor Gaming Dell S2419HGF

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Përfito tani ekran dell 24'' ,super oferte nga planet-computers - albania😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🔶 dell 24 gaming monitor s2419hgf 🔶 resolution: 1080p /144hz 🔶 24” fhd wide led 💸 cmimi: 31.900l per me shume info kontaktoni ☎: 06840191...

31,900 Leke

Tirane
8,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor HP LA2306X

Monitor HP LA2306X

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Monitor full hd ,i brandit hp dhe 23''... përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania ekran hp porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍 🔶 hp la2306x full hd 🔶 23'' 💸 cmimi: 8900l per me shume info kontaktoni 👇 ☎: 0684019189 / 0689032925...

8,900 Leke

Tirane
34,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E6440 i5

Dell Latitude E6440 i5

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B laptopi business me i sigurte, i fuqishem, me performance te larte & lehtesisht i menaxhueshem. 📲porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 📲 www.planetcomputers.al 🔶 laptop dell latitude e6440 🔶 ekran: 14.1" 🔶 cpu: i5-4200u 🔶 ram :8 gb 🔶 ssd: 180 gb cmimi: ...

34,900 Leke

Tirane
43,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E6440

Dell Latitude E6440

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B laptopi business me i sigurte, i fuqishem, me performance te larte & lehtesisht i menaxhueshem. 🔶 laptop dell latitude e6440 🔶 ekran: 14.1" 🔶 cpu: i7-4600m 🔶 ram :8 gb 🔶 ssd: 256 gb cmimi: 43.900l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne...

43,900 Leke

Tirane
363 Euro Kompjutera dhe Elektronike Sharp All in One MX-C381 Fokopje

Sharp All in One MX-C381 Fokopje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 all in one printer copier scanner 🔶 sharp mx-c381 🔶 model: laser ,color a4 🔶 print speed: 38 ppm b/w , 38 color 🔶 print resolution: high quality 1200 x 1200 dpi printing cmimi: 363 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine!...

363 Euro

Tirane
5,590 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor NEC MultiSync EA223WM 22

Monitor NEC MultiSync EA223WM 22

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B ideale për korporatën që kërkon stil dhe teknologji të së ardhmes. nec multisync® ea223wm përmban një panel jashtëzakonisht të hollë të dritës led i cili rezulton në një dizajn ultra-modern dhe të hollë. 🔥oferte nga planet-computers - albania 😊 😱porosit online, dhe ...

5,590 Leke

Tirane
49,800 Leke Kompjutera dhe Elektronike HP Elitebook 840 G3

HP Elitebook 840 G3

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B 🔥 te impresionon sa i hollë dhe i lehtë, hp elitebook 840 i ndihmon përdoruesit të krijojnë dhe bashkëpunojnë e te jeni produktiv brenda dhe jashtë zyrës... 🔥porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 🔶 laptop hp elitebook 840 g3 🔶 ekran: 14” fhd 1920 x 1080p 🔶 cpu...

49,800 Leke

Tirane
45,990 Leke Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Thinkstation E32 +GTX1050Ti Gaming

Lenovo Thinkstation E32 +GTX1050Ti Gaming

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Planet-computers - albania nga brandi lenovo,i cili i dhuron fuqi dhe stabilitet kujtdo qe e perdor... 🔥oferte nga planet-computers - albania 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 lenovo thinkstation e32 🔶 cpu:intel core i7-4770 3.4ghz 🔶 8gb ddr3 🔶 hdd: 500...

45,990 Leke

Tirane
5,590 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor Fujitsu B22T-7 22

Monitor Fujitsu B22T-7 22

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Teknologji led miqësore me mjedisin, kursim unik dhe efikas të lartë të energjisë e zgjedhur si mënyra e funksionimit eco.per përdorim te gjatë dhe me më pak lodhje, me ergonomi të shkëlqyeshme vizuale për zyra... 🔥oferte nga planet-computers - albania 😊 porosit online, dhe ...

5,590 Leke

Tirane
7,990 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor LG 23MB35PY-B 23

Monitor LG 23MB35PY-B 23

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Nese je duke kerkuar monitor 23″ led-backlit me ips panel ,nga brandi lg sugjerim vetem per ty... 🔥oferte nga planet-computers - albania 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 lg 23mb35py-b monitor 🔶 display: 23″ inch led-backlit ips panel 🔶 resolution: ...

7,990 Leke

Tirane
30,990 Leke Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Thinkstation E32 + Nvidia NVS 510

Lenovo Thinkstation E32 + Nvidia NVS 510

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Sugjerimi i dites ne planet-computers - albania nga brandi lenovo, per adhururesit e workstation ,i cili i dhuron fuqi dhe stabilitet kujtdo qe e perdor... oferte nga planet-computers - albania 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 lenovo thinkstation e32 🔶 cpu: intel c...

30,990 Leke

Tirane
220 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes Fotokopje /printer canon

Shes Fotokopje /printer canon

Zone Periferike | Kruje

B Fotokopje / printer /skaner canon bardh e zi .. ne gjendje te mire pak i perdorur...

220 Euro

Kruje
60,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Iphone XS 64

Iphone XS 64

Qender | Shkoder

B Iphone xs 64 7 muaj i perdorur...

60,000 Leke

Shkoder
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet kompjuter ne gjendje shume te mire per 300 euro.

Shitet kompjuter ne gjendje shume te mire per 300 euro.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Shitet monitor eizo 23.00 inch,prodhim japonez, ne gjendje shume te mire per 120 euro dhe pc hp me te dhena shume te mira per 220 euro.te dyja se bashku mund te shiten per 300 euro.per cdo informacion tjeter mund te kontaktoni ne numrin 0697338571.faleminderit....

300 Euro

Tirane
1,200 Leke Kompjutera dhe Elektronike LIGHTING TO HDMI

LIGHTING TO HDMI

Fresku/Linze | Tirane

B Ky adapter sherben per te lidhur telefonin iphone (seria 5,6,7) dhe ipad mini, air, pro me televizor me fish hdmi (2m) ...

1,200 Leke

Tirane
16,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Laptop HP G6

Laptop HP G6

Qender | Durres

B Shitet laptop ne gjendje shume t e mire pune me keto parametra. procesori intel 2.2 ghz gjenerata 3 , ram 6 gb ,ekrani 15,6 , hard disk 500 gb ,windows 10.bateri nuk mban...

16,000 Leke

Durres
30 Euro Kompjutera dhe Elektronike Printer Fotokopje Scan Hp1510 me ngjyra

Printer Fotokopje Scan Hp1510 me ngjyra

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Printer scan fotokopje me ngjyra pa bojrat (10 mij lek te vjetra i kushtojn) ...

30 Euro

Tirane
8,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Vape Smok - Prism Chrome

Vape Smok - Prism Chrome

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Smok - prism chrome ne kuti . pa perdor. vjen me pak lenge dhe nje koil extra, karikues, etj. all 8000 cmimi origjinale 19,000 all...

8,000 Leke

Tirane
125 Euro Kompjutera dhe Elektronike GTX 1050 TI 4GB PALIT

GTX 1050 TI 4GB PALIT

Zone Periferike | Tirane (2.50 Km nga qendra)

B Gtx 1050 ti e perdorur ne gjendje perfekte pa probleme kontakt whatsapp: 0683344901...

125 Euro

Tirane
7,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet njesi kompjuteri

Shitet njesi kompjuteri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shitet njesi kompjuteri pa monitor kompjuter i pershtatshem per zyra edhe shtepi ( jo per lojra) kompjuteri eshte i shpejte i sapo formatuar, shoqerohet me fishat maus edhe tastjere por pa monitor. memorie ram 2gb hard disk 250gb procesor amd athlon 3500+ windows 7 te gjitha programet b...

7,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim