bli iphone tirane  918 njoftime

 Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kompiutera dhe postacjone per call center

Kompiutera dhe postacjone per call center -

Qender | Durres cvcalldurazzo

B Shiten 7 postacjone per call center te kompletuara me gjith pc monitor tastiera kufie dhe 1 printer, ne gjendje perfekte te perdorur vetem 7 muaj pc marka dell. 500g hardisc 4g ram te interesuarit te kontaktojn whatsapp +393286428417 email: cvcalldurazzo@gmail.com ...

1,400 Euro

Durres
2,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet PLAYSTATION VR

Shitet PLAYSTATION VR

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shitet platforma playstation vr e cila lidhet me playstation 4 realiteti virtual i cili ne treg esht i kushtueshem mbi 450 mij leke shitet 200 mij leke te vjetra eshte 1 muaj i perdorur ne gjendje perfekte per me teper informacion me kontaktoni tek nr i telefonit...

2,000 Leke

Tirane
38,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Dell Inspiron 5520

Laptop Dell Inspiron 5520

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.61 Km nga qendra)

B Oferte! laptop dell inspiron 5520 15.6" 38000 lek | 1tb hdd | 6 gb ram | i7-3612qm | base 2.1 ghz, turbo 3.1 ghz, 4 cores 8 threads intel(r) hd graphics 4000 karta e dedikuar amd radeon hd 7600m...

38,000 Leke

Tirane
700 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike iPhone X

iPhone X

Kamez/Paskuqan | Tirane (10.48 Km nga qendra)

B Iphone x 256 gb silver color unlock brand new shape amazing the price is very understandable 🤜🤛 ...

700 Euro

Tirane
400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Inverter gjenerator

Shitet Inverter gjenerator

Qendra | Berati

B Shitet ups 3.6 kilovat ne gjendje te mire pune i perdorur per kompjutera 3600w aps int series 36vdc 230v inverter/charger with auto-transfer switching, line-interactive avr model number: apsint3636vr kontakt : 0693253803 ...

400 Euro

Berati
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Lenovo s960

Lenovo s960

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shes telefon lenovo s960 3000 lek.cmimi i diskutueshem...

3,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran komjuteri Fujitsu 17

Shitet ekran komjuteri Fujitsu 17

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.45 Km nga qendra)

B Ekran eshte ne gjendje te mir pune ka te perfshira dhe 2 fishat ...

2,500 Leke

Tirane
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Laptop Toshiba Satellite M305-S4910

Shes Laptop Toshiba Satellite M305-S4910

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Shes laptop toshiba satellite m305-s4910 programe - windows 10 professional - office 2016 professional hardi storage drive(hardisku)320gb display(monitori) 14.1” diagonal widescreen trubrite® tft lcd display at 1280x800 native resolution (wxga) memory ram (4 gb) process...

23,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Peshore elektronike BIZERBA

Peshore elektronike BIZERBA

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.26 Km nga qendra)

B Peshore te reja dhe te perdorura te markes bizerba. cilesi maksimale !!! servisim profesional, pjese kembimi, kalibrim, programe per komunikim me kompjuter, instalim ne biznes, pershtatje per komunikim me programe te shitjes. gjenerim te raporteve ditore ose periodike per te gjith artikujt e p...

600 Euro

Tirane
9,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Intel i3-4170 @3.70GHZ

Intel i3-4170 @3.70GHZ

Qender | Elbasan

B Procesore pc i perdorur vetem 2 jave . core : 2 threads : 4 lga : 1150 modifikuar : jo (overcloced - no ) cmimi dhe mund te diskutohet ....

9,000 Leke

Elbasan
1,800 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike super mini kufje me bluetooth

super mini kufje me bluetooth

Qender | Shkoder

B Shiten mini kufje me bluetooth (ngjyre lekure dhe ngjyr e bardh) , shum te vogla , te dizenjueshme per tu pershtatur perfekt me veshin te perdorshme ne cdo lloj situate lidhen me bluetooth me cdo lloj celulari / laptopi ose me bluetoothin e makines mund te perdoren dhe per te kopjuar ne provime , ...

1,800 Leke

Shkoder
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet kase fiskale per arsye mos-perdorimi

Shitet kase fiskale per arsye mos-perdorimi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Shitet per arsye mos-perdorimi kase fiskale e blere tek iva elektronik, bashke me te karikues dhe modem. kasa eshte e ç'fiskalizuar dhe gati per perdorim....

15,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet PC Desktop Acer Verizon X680G

Shitet PC Desktop Acer Verizon X680G

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Shitet kompjuter desktop acer x680g bashke me ekran dell. kompjuteri eshte ne gjendje perfekte dhe shitet per arsye mos-perdorimi....

20,000 Leke

Tirane
75 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ore dore

Ore dore

Patos | Fier

B Ore swatch origjinale per foto whatsapp 0672009011...

75 Euro

Fier
390 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7 128gb

Iphone 7 128gb

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Iphone 7 128gb.celulari eshte ne gjendje perfekte.i perfshir karikuesi origjinal,cover dhe xham mbrojtes....

390 Euro

Tirane
19,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 6plus

Iphone 6plus

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet iphone 6plus,ne gjendje shume te mir pune! kontakt whatsapp...

19,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet ngrofse me gaz

shitet ngrofse me gaz

Don Bosko | Tirane

B E perdorur vetem nje muaj....

250 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP DESKJET 2600(PRINTER,SKANER,FOTOKOPJE)

HP DESKJET 2600(PRINTER,SKANER,FOTOKOPJE)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.22 Km nga qendra)

B Shitet hp deskjet 2600(printer,skaner,fotokopje) ne gjendje shum te mire(gati i ri) shitet per arsye mosperdormi 5000 leke ...

5,000 Leke

Tirane
31,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7 32 GB Black Mate

Iphone 7 32 GB Black Mate

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Iphone 7 ne gjendje perfekte ios i fundit upgrade 12.1.2 i pahapur teknikisht. shoqerohet sebashku me garanci 1 muaj ,karikues, xham mbrojtes gjithashtu edhe dy kllefa nje i zi dhe nje kaf. telefoni ka pasur vetem nje pronar. cmimi i padiskutueshem...

31,900 Leke

Tirane
21,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps3 me 2 leva + 9 disqe lojrash

Shes ps3 me 2 leva + 9 disqe lojrash

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shes ps3 me 2 leva + 9 disqe lojrash . ps3 ne gjendje shume te mir . shume pak i perdorur. lojrat jane : dragon ball z xenoverse , call of duty advanced warfare , assasin creed rogue , pes2016 , god of war 3 , last of us , hitman absolution , far cry 4 , wwe2k16 . disqet ne gjendje shume te mire . n...

21,000 Leke

Tirane
599 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Mbajtëse magneti per telefon

Mbajtëse magneti per telefon

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Mbajtëse magneti për telefonin tuaj në makinë. ngjitet lehtësisht në çdo sipërfaqe. mund të përdoret edhe për të mbajtur sende të tjera metalike. 📍transport kudo. pagesa cash. Çmimi:599 lekë...

599 Leke

Tirane
200,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes stabilizator 3 fazor 60KVA

Shes stabilizator 3 fazor 60KVA

Zone Periferike | Durres

B Shes stabilizator 3 fazor 60kva ne gjendje shume te mire pune (eshte akoma i instaluar), teper cilesor , i blere nga fmt group, 1 vit i perdorur, i pa riparuar asnjeher cel. : 0682197795 ...

200,000 Leke

Durres
58,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion S9+ ......Shitet Samsung S9+ 64G Blu.. Tre jave i perdorur. 0693643443

Okazion S9+ ......Shitet Samsung S9+ 64G Blu.. Tre jave i perdorur. 06

Vasil Shanto | Tirane (2.00 Km nga qendra)

B Shitet samsung s9+ 64g blu.. tre jave i perdorur. gjendja e telefonit 10/10...

58,000 Leke

Tirane
2,999 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Byzylyk inteligjent i zi

Byzylyk inteligjent i zi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.43 Km nga qendra)

B Orë inteligjente e zezë. mund të lidhet me aparatet smartphone ios dhe android nëpërmjet një aplikacioni. Është rezistente ndaj ujit. monitoron hapat e bëra gjatë ditës dhe orët e gjumit. ju informon edhe mbi thirrjet apo mesazhet e humbura. 📍transport kudo. pagesa cash. Çmimi:2999...

2,999 Leke

Tirane
1,499 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ore femrash me rrip te bardhe!

Ore femrash me rrip te bardhe!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Orë femrash me rrip të bardhë. fusha vjen në dy variante ngjyrash: e bardhë gold dhe rozë. 📍transport kudo. pagesa cash. Çmimi:1499 lekë...

1,499 Leke

Tirane
799 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Leve per te luajtur ne smartphone!

Leve per te luajtur ne smartphone!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Levë për të luajtur në smartphone. rehati gjatë argëtimit tuaj. shërben edhe si mbështetëse për telefonin. 📍transport kudo. pagesa cash. Çmimi:799 lekë...

799 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas