celular te perdorura 

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

15,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike SHES LAPTOP + PRINTER/SCANNER

SHES LAPTOP + PRINTER/SCANNER

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ne shitje laptop dhe printer/scanner marka hp. jane ne gjendje 10/10. cmim okazion!! produkter ndodhen ne magazine prane drejtorise se policise ne rrugen myslym shyri. ...

15,000 Leke

Tirane
210 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes Pajisje VR

Shes Pajisje VR

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shes pajisje vr ne gjendje shume te mire. acer(windows mixed reality). kontaktoni vetem whatsapp....

210 Euro

Tirane
14,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet laptop- Acer Iconia Touchscreen

Shitet laptop- Acer Iconia Touchscreen

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Windows 10 2gb ram 32 gb hdd + external storage proccessor: intel atom dual-core 1500 mhz double battery. display: 10.1 inch 8 megapixel rear camera. 2 megapixel front camera ekrani shkeputet nga tastiera dhe perdoret si tablet. ne gjendje shume te mire pune, shume praktik per prezantim...

14,500 Leke

Tirane
365 Euro Kompjutera dhe Elektronike Gaming Pc (kompjuter lojrash)

Gaming Pc (kompjuter lojrash)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Gaming pc. pc asus shume i mire. karte grafike asus rog strix radeon rx 480 8gb. i kompletuar dhe gati per te luajtur ff & pubg ๐Ÿคช. para 1 muaj e kam sjelle nga gjermania por skam kohe te luaj ndaj po e shes. aksesoret i ka gaming dhe super cilesore. per me teper shiko fotot. nr tel: +355696421665...

365 Euro

Tirane
60 Euro Kompjutera dhe Elektronike Playstation 2

Playstation 2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet playstation2 me tre disqe,dy leva,cardmemorie,ne gjendje shume te mire....

60 Euro

Tirane
9,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shes kamera wireless

Shes kamera wireless

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shes kamera wireles per ambiente te jashtem dhe te brendshme, me sensor levizjeje we mund ta lidhesh dhe ne celularin tuaj qe te keni kontroll te ambientit edhe kur nuk ndodheni aty. besder 1080p cloud storage wireless ptz ip camera 4x digital zoom speed dome camera outdoor wifi audio p2p cctv sur...

9,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Iphone 6s plus 64 gb

Iphone 6s plus 64 gb

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet iphon 6s plus 64 gb ngjyre gold me te bardhe gjendje shum e mire....

20,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shes mikrofon kompiuteri

Shes mikrofon kompiuteri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.59 Km nga qendra)

B Shes mikrofon kompiuteri....

1,200 Leke

Tirane
299 Euro Kompjutera dhe Elektronike LAPTOP

LAPTOP

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B shitet laptop dell cori i 7 โ–ซ๏ธdell latitude e6530 โ–ซ๏ธcpu : i7 - 3540m @3.00ghz โ–ซ๏ธ ram : 8gb ddr3 โ–ซ๏ธ hdd: 500gb grafika nvidia nvs 5200m 1gb dedikuar + intel hd graphics 4000 ( total 7gb gpu ) โ–ซ๏ธ ekrani : 15.6 inch โ–ซ๏ธ , win 10 pro ๐Ÿ“œ12 muaj gar...

299 Euro

Tirane
100 Euro Kompjutera dhe Elektronike Monitor per PC

Monitor per PC

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet monitor per pc,mund te perdoret edhe si tv. madhesia 21' hdtv ...

100 Euro

Tirane
156 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet kamera sony

Shitet kamera sony

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shitet kamera sony pothuaj se e re me bateri qe mban deri ne 500 min regjistrim...

156 Euro

Tirane
800 Leke Kompjutera dhe Elektronike Adaptor USB Wifi

Adaptor USB Wifi

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Sherben per te lidhur kompjuterin, laptopin, tv, dekoderin dvb t2, playstation etj me wireless cmimi 800 l ofrojme edhe transport...

800 Leke

Tirane
13,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shes I pad Apple

Shes I pad Apple

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Shes i pad, apple gen4, 64 gb, retina display. ne gjendje perfekte pune. cmim i diskutueshem....

13,000 Leke

Tirane
130 Euro Kompjutera dhe Elektronike Okazion GPU Sapphire Radeon RX580 4 GB DDR5 8 Pin

Okazion GPU Sapphire Radeon RX580 4 GB DDR5 8 Pin

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B ๐Ÿ“ shitet: okazion gpu sapphire radeon rx580 4 gb ddr5 8 pin ๐Ÿ“ cmimi: 130 euro ๐Ÿ“ numri i celularit: 0683037472 ๐Ÿ“ vendodhja: tirane shum pak e perdorur , super gjendje ....

130 Euro

Tirane
39,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Xiaomi Pocophone F1 i Ri

Xiaomi Pocophone F1 i Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Super smartphone , super parametra, vetรซm te planet-computers - albania ๐Ÿ˜Š ๐Ÿ”ธ android 8.1 (oreo), upgradable to android 9.0 (pie) ๐Ÿ”ธ screen: 6.18" resolution (1080 x 2246) ๐Ÿ”ธ cpu: octa-core (4 x 2.8 ghz kryo 385 gold & 4x1.8 ghz kryo 385 silver) ๐Ÿ”ธ memory: 6 gb ram / 64 gb internal ...

39,900 Leke

Tirane
95 Euro Kompjutera dhe Elektronike Hp Prodesk 600 G1

Hp Prodesk 600 G1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅporosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ˜Š per me shume ๐Ÿ“ฒ ๐Ÿ”ถ hp prodesk 600 g1 ๐Ÿ”ถ cpu: intel dual core g3200 3.0 ghz ๐Ÿ”ถ 4gb ddr3 1600 mhz ๐Ÿ”ถ hdd: 250gb sata 7200 rpm cmimi: 95 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni...

95 Euro

Tirane
16,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Fujitsu P710 + Monitor 22

Fujitsu P710 + Monitor 22

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅoferte nga planet computers set ekran lg+ pc fujitsu esprimo p710, falas tastiere + maus ๐Ÿ˜Š porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ fujitsu esprimo p710 ๐Ÿ”ถ ekran 22" lg e2210 ๐Ÿ”ถ cpu: intel quad core i5-3470 ๐Ÿ”ถ ram: 4 gb ๐Ÿ”ถ hdd : 250 gb cmimi: 16500 l...

16,500 Leke

Tirane
16,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike set hp Compaq 6300 + LG22

set hp Compaq 6300 + LG22

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅoferte nga planet computers set ekran lg+ pc hp compaq 6300, falas tastiere + maus ๐Ÿ˜Š porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ hp compaq 6300 ๐Ÿ”ถ ekran 22" lg e2210 ๐Ÿ”ถ cpu: dual core intel g2020 4th gen ๐Ÿ”ถ ram: 4 gb ๐Ÿ”ถ hdd : 500 gb cmimi: 16500 l ๐Ÿ...

16,500 Leke

Tirane
89 Euro Kompjutera dhe Elektronike Set Pc + Monitor HP 6005 Pro Lg 22

Set Pc + Monitor HP 6005 Pro Lg 22

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅporosit online, dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ฅset pc+monitor super oferte ๐Ÿ”ถ hp 6005 pro ๐Ÿ”ถ ekran 19" lg e19110 ๐Ÿ”ถ cpu: dual core athlon x2 b24 3.50 ghz ๐Ÿ”ถ ram: 4 gb ddr3 ๐Ÿ”ถ hdd : 250 gb sata ๐Ÿ”ถ gpu: intelยฎ hd graphics cmimi: 89 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gj...

89 Euro

Tirane
43,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E6440

Dell Latitude E6440

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅporosit online, dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop dell latitude e6440 ๐Ÿ”ถ ekran: 14.1" ๐Ÿ”ถ cpu: i7-4600m ๐Ÿ”ถ ram :8 gb ๐Ÿ”ถ ssd: 256 gb cmimi: 43.900l ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ...

43,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim