cmimi i floririt 2018 

 Online 13 lexues | 3 njoftime ne pritje

13,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste tirana 100 leke rrethet 300 leke porosia vjen 2-3 dite...

13,500 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes playstation 3 150 mij lek me 2 leva+ lojra

Shes playstation 3 150 mij lek me 2 leva+ lojra

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)

B Shes playstation 3 me 2 leva, lojrat jane te gjitha fifa,pes,call of duty, blur etj playstation i ka te gjitha pajisjet , kontakt nr cel 0698649422 ...

15,000 Leke

Tirane
49,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 4 PLAYSTATION 3 + 4 TV LG 42 POLSH

4 PLAYSTATION 3 + 4 TV LG 42 POLSH

Vasil Shanto | Tirane

B ✅shitet 4 komplete playstation 3 ® + 4 tv lg lcd 42 polsh • me keto parametra : ✅ hdd : 320 gb ✅ 10 leva total ✅fishat hdmi + ushqim ✅ mbi 10+ lojera te instaluara ✅pes 2013 , ✅ pes 2018 ✅ fifa 2019 ✅ blur ✅dragon ball, ✅need for speed ✅call of duty etj etj...

49,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
470 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dell Inspiron 5758 - 17.3" - Core i7 5500U

Dell Inspiron 5758 - 17.3" - Core i7 5500U

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B kontakti:xhoni.hoxha96@gmail.com shitet dell inspiron 5758ndje shum - 17.3" - core i7 5500u në gjëndje shumë të mirë. i përshtaçëm për student dhe punë. ka programet e adobe si photoshop cc,premier pro cc,ilustrator cc,after effect cc,lightroom classic cc dsia nga parametrat e lapto...

470 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten 6 kompjutera Okazion

Shiten 6 kompjutera Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten 6 kompjutera te kompletuar jane te perdorur per nje periudhe 6 mujore . me parametra te arsyeshme . nese i blini komplet 1 e perfitoni falas ....

250 Euro

Tirane
65,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet laptop acer i vitit 2018

shitet laptop acer i vitit 2018

Qender | Durres

B Shitet laptop acer i vitit 2018! ka shenje gishti tastjere me drita. procesori-i7 8550u ram-8gb ka windows 10 home laptopi eshte i pershtatshem per gaming,pun zyre etj prr me shum info numer teli:0676464425 instagram:itsklevis_ cmimi:650 milek i diskutueshem ose ndrrohet me iphone xs64gb...

65,000 Leke

Durres
8,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion shitet samsung galaxy j5 2016

Okazion shitet samsung galaxy j5 2016

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Okazion shitet samsung j5 2016 per arsye mospersorimi ne super gjendje. cmimi 80 milek te vjetra nga 240 i ri. kontaktoni ne kete numer 0684436148....

8,000 Leke

Tirane
590 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone Xs 64gb gold

Shitet Iphone Xs 64gb gold

Tjeter zone | Tirane (6.13 Km nga qendra)

B Shitet iphone xs 64gb gold ...

590 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon Celular smartphone në Shitje.

Telefon Celular smartphone në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet i ri fringo iphone 11. vendndodhja:myslym shyr. Çmimi:150€. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel....

150 Euro

Tirane
60 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Super Android TV Box 4GB 64GB Android 9.0

Super Android TV Box 4GB 64GB Android 9.0

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)

B X96 air smart tv box amlogic s905x3 4gb 64gb android 9.0...

60 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Xbox 360

Xbox 360

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Xbox 360 i bardhe,dy controller,nje i bardhe dhe nje i zi...

15,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike WWW MTELZCS COM Apple iPhone 11 Pro Max,11 Pro,XS,Samsung S10

WWW MTELZCS COM Apple iPhone 11 Pro Max,11 Pro,XS,Samsung S10

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Www mtelzcs com apple iphone 11 pro max,11 pro,xs,samsung note 10 s10 €350 eur dhe të tjerët ne jemi ndërmarrje e njohur e biznesit, ne shesim me çmime me shumicë për shitësit dhe individët privatë gjithashtu. ne pranojmë pagesa nga paypal dhe transferi bankar kushtet dhe kushtet z...

350 Euro

Tirane
72,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike iPhone X Space Gray 256GB Model 1865

iPhone X Space Gray 256GB Model 1865

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.84 Km nga qendra)

B Shitet iphone x 256gb ne gjendje shume te mire ..telefoni eshte vitrine .per me shume informacion dergoni msg ne whatsapp!!!ju faleminderit!...

72,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop acer

Shes laptop acer

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes laptop acer crystal efe.....

30 Euro

Durres
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv Samsung

Tv Samsung

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet tv samsung ...

10,000 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
6,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjerman

SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjer

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Shes skaner floriri kts gpa 1000 prodhim gjerman . aparatura eshte ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur . disponoj dokument te rregullt blerjeje ne frankfurt te gjermanise .aparatura perbehet nga dy pjese ...e para eshte dedektori gold scan i cili ben ndarjen e llojit te metalit i cili ndodhe...

6,500 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 5S

Shitet Iphone 5S

Qender | Durres

B Shitet iphone 5s 16 gb ne gjendje shume te mire cmimi 50 euro...

50 Euro

Durres
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
6,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Laprake | Tirane

B Dell procesor duo nga 1,33ghz ram 2 gb 60 gb hard disk...

6,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike PlayStation 3

PlayStation 3

Qender | Shkoder

B Eshte playstation 3 me dy leva me 7 disqe me gta 5 dhe call of duty dhe shum disqe tjera te bukura...

150 Euro

Shkoder
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZJON !!! Kompjuter HP 8100 ELITE

OKAZJON !!! Kompjuter HP 8100 ELITE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Kompjuter : hp compaq 8100 elite procesori : intel core i3 ram : 4 gb hard disk : 500 gb karta grafike : 1.7 gb (shared) dvd : dvd-rw lightscribe monitori : hp 22 inch mouse + tastjere + kufje + fisha cmimi super okazjon me flete garancie 6 muaj...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim