dyqan shitje kondicioner mitsubishi shkoder 

 Online 28 lexues | 2 njoftime ne pritje

0 Tregu Kompjutera dhe Elektronike ↪️↪️ EKRANE ORIGJINAL IPHONE & SAMSUNG

↪️↪️ EKRANE ORIGJINAL IPHONE & SAMSUNG

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B ❗️nese te eshte thyer iphone ose samsungu dhe ekrani te vazhdon te jete funksional eshte koha per ta ricikluar ♻️ perfito nga oferta ✅super cmime ✅super cilesi ⏱ne kohe rekord 0675615500...

0

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet KompjuterKomplet Dhe me Monitor

Shitet KompjuterKomplet Dhe me Monitor

Qender | Fier

B ➡️marka:dell ➡️modeli:optiplex ➡️cpu:core2duo 2.93ghz ➡️7gb ram ➡️kart grafike 1gb dedicated ➡️ne gjendje super pune. ➡️luhet shume mire city car driving.eurotruck simulator2 ➡️hard disk250gb hdd 🖥bashke me monitor⌨️dhe tastjer... monitori:marka:dell ...

12,000 Leke

Fier
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet iphone 7 i zi 128gb. telefon shume i mirmbajtur. cmim i diskutueshem. kontaktoni vetem persona serioz....

150 Euro

Tirane
14,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Aparat fotografik “Fujifilm FinePix S2890”

Aparat fotografik “Fujifilm FinePix S2890”

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet aparat fotografik “fujifilm finepix s2980” • vendi i blerjes: itali • gjendja: 10/10 • lloji: 1/2 professional • aksesore: usb/tv cable + 1 pako bateri ...

14,000 Leke

Tirane
230 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP Z210 Worksation + Philips 220BLP 22inch LED Monitor

HP Z210 Worksation + Philips 220BLP 22inch LED Monitor

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Core i5 2400-cpu @3.10ghz , 8gb ram up to 16gb , 64bit , windows 10 pro ...

230 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Playstation 3 slim me cip

Shitet Playstation 3 slim me cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet playstation 3 slim me cip,shoqerohet se bashku me fishat perkatese (fisha e ushqimit,2 leva te thjeshta me kabell dhe fisha hdmi). shitet bosh pa lojra....

10,000 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv Samsung

Tv Samsung

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet tv samsung ...

10,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim