fifa 18 ps4 

 Online 14 lexues | 1 njoftime ne pritje

100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirane

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Printer per etiketa

Printer per etiketa

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Printer per etiketa te ndryshme. perdoret per dyqane ose magazina per barcode te artikujve. cmimi 10000 lek 0692269564...

10,000 Leke

Tirane
800 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike salle interneti

salle interneti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shiten per arsye ekonomike pajisjet e nje salle interneti. kompjutera. karrige. tavolina etj etj per nje cmim vetem 800 euro te gjitha bashke...

800 Euro

Tirane
45 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Product description lg e2210pm-bn 22" dvi led monitor device type led-backlit lcd monitor - 22" built-in devices stereo speakers panel type tn aspect ratio widescreen - 16:10 native resolution 1680 x 1050 brightness 250 cd/m2 contrast ratio 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) response time 5 ms co...

45 Euro

Tirane
25 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike MikroTik Wireless Router

MikroTik Wireless Router

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B The mikrotik home wireless ap has five ethernet ports and a 802.11b/g/n wireless ap with an antenna built in. this small home access point is the perfect device for homes or small offices where all you need is a wireless ap and a few wired devices connected. based on the popular rb951-2n, the new h...

25 Euro

Tirane
45 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Seagate - Barracuda 2TB hard disk

Seagate - Barracuda 2TB hard disk

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shitet seagate barracuda 2tb internal 7200rpm 3.5" (st2000dm001) hdd hard disku esht ri. tag: ########################### android 8.1 double 2din 1080p touch screen quad-core car stereo radio gps wifi bt dab mirror link obd 199€ specifikimet: cpu: quad core 1.5ghz ram memory: ddr3 1gb nand flash...

45 Euro

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet nje disk pes 2019 dhe nje leve ps4 pak e perdorur

Shitet nje disk pes 2019 dhe nje leve ps4 pak e perdorur

Qender | Durres

B Shitet nje leve ps4 dhe nje disk pes 2019 pak te perdorura, por ne gjendje te mire ...

70,000 Leke

Durres
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop acer

Shes laptop acer

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes laptop acer crystal efe.....

30 Euro

Durres
500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Canon 700D + 18-135mm lente

Canon 700D + 18-135mm lente

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.06 Km nga qendra)

B Canon 700d + 18-135mm lente shum pak te perdorura. ...

500 Euro

Tirane
260 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike IPHONE 7 MATTE BLACK 4G

IPHONE 7 MATTE BLACK 4G

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Iphone 7 ngjyra matte black 32gb 4g lte ne gjendje perfekte si i ri, pa shenja perdorimi pa asnje lloj problemi jap garanci. vjen bashke me karikuesin orgjinal. nuk nderrohet. cmimi 260€ cel, viber: 0676100597...

260 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET TABLET SAMSUNG, TAB-A

SHITET TABLET SAMSUNG, TAB-A

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet tablet samsung tab-a , e ardhur nga usa. cmimi 120 mijë lek (të vjetra)....

12,000 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv te perdorur te ardh nga gjermania me garanci ...

100,300 Leke

Tirane
124,990 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kondicioner Mitsubishi Electric 12000 Btu A++

Kondicioner Mitsubishi Electric 12000 Btu A++

| Durres

B Kondicioner mitsubishi electric 12000 btu. tekonlogjia inverter klasifikimi i energjise: a++ konsumi : 1.04 kw/h gaz ekologjik: r410 a funksionon ne temperatura nga -15° deri +46 garanci : 5 vjet instalimi falas...

124,990 Leke

Durres
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 me 16 disje de 2 leva me

Ps3 me 16 disje de 2 leva me

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (5.47 Km nga qendra)

B Ps3 eshte ne gjendje shume te mire çmimi 150 milek te vjetra...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike DJ ne shitje

DJ ne shitje

Zone Periferike | Kruje

B Shitet dj i kompletuar me 2 bokse foni, marka ibiza te amplifikuar nga 800 w secili + dy kollonat me amplifikator te jashtem 1000 w, & paisbet, kompjuter me njesi qendrore, mikrofon, stabilizator energjie 5500w dhe me te gjitha fishot e nevojshme. fuqia totale e bokseve shkon afer 3000 w (1000 euro...

1,000 Euro

Kruje
11,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Dell Latitude D630

Laptop Dell Latitude D630

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Dell d630 14inch laptop 80gb sata 2ghz t7300 2gb ram dvd r/w rs232 wi-fi/lan usb 2.0 firewire/bluetooth windows xp loaded plus dell windows 7 sp1 dvd laptopi i sapoardhur nga gjermania. ska asnje shenje perdorimi. pothuajse i ri. i pajisur me karikuesin origjinal. ...

11,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Samsung Galaxy S4

Shes Samsung Galaxy S4

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Samsung galaxy s4 16 gb, i bardhe,i perdorur ne gjendje perfekte pune. shoqerohet me kellef+kufje....

8,000 Leke

Tirane
299 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kindle paperwhite

Kindle paperwhite

| Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Kindle paperwhite ,i pershtatshem per te lexuar libra ,mban mbi 1000 libra . bateria zgjat me jave . ...

299 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop ne super gjendje.

Laptop ne super gjendje.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B 4 gb ram 500 gb memorje core i3 - gen5 kontaktoni ne whatsapp: 069 994 3429...

15,000 Leke

Tirane
455 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone X 256GB me garanci

Apple iPhone X 256GB me garanci

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar apple iphone x në paketimin origjinal....

455 Euro

Tirane
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Printer hp

Printer hp

Laprake | Tirane (3.45 Km nga qendra)

B Printer hp deskjet 1050a b&w dhe color...

7,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim