figorifera ne shitje 

 Online 2 lexues | 3 njoftime ne pritje

1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sigurie 1000 lek copa

Kamera Sigurie 1000 lek copa

Tjeter zone | Tirane

B Shesim kamera dom in door dhe kamera te jashtme out door me cmimin 1000 lek copa .sasi e limituar.kemi dhe paisje te tjera si kembe,baluna etj.per cdo insformacion kontaktoni ne numrin 0672003892 qe tju nism fotot ne whats app ose viber....

1,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes PC+Monitor Dell 13.000 Leke

Shes PC+Monitor Dell 13.000 Leke

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet kompjuter + monitor + tavolinë dhe karrige si në foto. gjendja shumë e mirë Çmimi: 13000 lekë të reja. kontakt: 069 27 90150...

13,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet ps3

shitet ps3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet ps3 ne gjendje te shkelqyer e shoqeruar me 1 leve dhe 5 lojra te instaluara (gta v, fifa 18, pes 18, pes 17, need for speed no rivals)!!! cmimi i padiskutushem...

10,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 3

Play Station 3

Qender | Shkoder

B Play station 3 super slim ne gjendje perfekte. eshte i ardhur nga gjermania. dua ta shes per arsye mos perdorimi. eshte 500 gb. ka 5 disqe: fifa15, gta5, call of duty ghost, ferrari challange dhe disku qe ka ardhur me playstationin....

10,000 Leke

Shkoder
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop acer

Shes laptop acer

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes laptop acer crystal efe.....

30 Euro

Durres
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirane

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes kondicionera

Shes kondicionera

Zone Periferike | Durres

B Shes 2 kondicionera ne gjendje shume te mire pune 400 milek te vjetra copa flm...

40,000 Leke

Durres
340,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphon 7+

Iphon 7+

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet iphone 7+ /2 muaj i perdorur/ vetem kontaktojm mbas ores 20:00 ose me watssap ne cdo moment...

340,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike laptop

laptop

Qender | Lezhe

B Shitet laptop apple macbook pro ne super gjendje i paisur me karkues origjinal ...

200 Euro

Lezhe
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dreambox me abonim 1 vjecar

Dreambox me abonim 1 vjecar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shiten dy drimboksa me abonim 1 vjecar secili deri en tetor 2020. kan gjitha kanalet digitalb, tring, sportet te gjitha, digi sky dhe 1000 kanale tjera. shiten okazion 200 mij lek te dyja. te reja akull....

20,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ruter+Modem HUAWEI HG630 ADSL VDSL

Ruter+Modem HUAWEI HG630 ADSL VDSL

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Huawei hg630 adsl vdsl modem router wireless parameters wireless protocol support 802.11n, compatible with 802.11b / g 300mbps wireless speed 2.4ghz wireless band antenna built two antennas to support mimo wireless security wireless mac address filtering, wireless security function switch, 64/128 we...

15,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitje iPhone 7 (gjendje shume e mire)

Shitje iPhone 7 (gjendje shume e mire)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Iphone 7 16gb gjendja si i ri, pasi shumicen e kohes nuk eshte perdorur (1vit e gjysem ne perdorim). aksesoret (karikues + pershtates kufjesh + kufjet origjinale)...

200 Euro

Tirane
13,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste tirana 100 leke rrethet 300 leke porosia vjen 2-3 dite...

13,500 Leke

Tirane
700 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Ksamil | Sarande

B All brand new and sealed in box whatsapp +61488896025 ...

700 Dollar

Sarande
20 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike karikues Iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+ 8-8+X

karikues Iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+ 8-8+X

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Karikues oem per apple ipod iphone - a1400 i prodhuar nga materiale origjinale dhe cilesore vendoseni ne prize dhe lidhni kabellin usb specifikat: karikues apple modeli: a1400 hyrje: ac 100-240v / 0.15a, 50-60hz dalje: dc5.1v / 1a e pershtatshme per: iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+ iphone 4...

20 Euro

Tirane
20 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Perforcues wireless i markes bl-wa730re vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne distanca me te largeta. shpejtesia e transmetimit te wifi-se 300mbps me dy antena te brendshme perforcuesi ju ofron mundesine e marrjes se sinjalit wifi edhe ne vendet e parritshme nga ruteri dhe ben...

20 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Huawei y7 2019

Huawei y7 2019

Qender | Fier

B Shitet telefon huawei y7 2019 i ardhur nga greqia dhe 2 muaj i perdorur...

200 Euro

Fier
35 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike 4 Port PoE Switch

4 Port PoE Switch

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B 4 port poe switch features supplies poe for 4 ip cameras or other poe network devices 4 poe ports - 10/100/1000 mbps 2 gigabit uplink ports - 10/100/1000 mbps works with all 12v poe cameras 30 watts max power for each port 60 watt external power adapter ac 100-240v 50/60hz input...

35 Euro

Tirane
45 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Product description lg e2210pm-bn 22" dvi led monitor device type led-backlit lcd monitor - 22" built-in devices stereo speakers panel type tn aspect ratio widescreen - 16:10 native resolution 1680 x 1050 brightness 250 cd/m2 contrast ratio 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) response time 5 ms co...

45 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim