frigorifer me xham 

 Online 48 lexues | 1 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps3.Eshte i paster karta grafike procesori te sapo pastruara vetem qe ndizet me vonese

Shes ps3.Eshte i paster karta grafike procesori te sapo pastruara vete

Qender | Fier

B Ps3 ne shitje 40mij leke bashk me disqet fifa 17 fifa16 tenis 1doreze dhe fishat perkatese dhe te instaluar black ops2.e shes kaq vetem se ndizet me pak vonese..karta grafike dhe procesori te sapo pastruara.per cdo foto te ps3 ose fishat perkatese kontaktoni ne numrin e telefonit ...

4,000 Leke

Fier
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 3

Play Station 3

Qender | Shkoder

B Play station 3 super slim ne gjendje perfekte. eshte i ardhur nga gjermania. dua ta shes per arsye mos perdorimi. eshte 500 gb. ka 5 disqe: fifa15, gta5, call of duty ghost, ferrari challange dhe disku qe ka ardhur me playstationin....

10,000 Leke

Shkoder
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop acer

Shes laptop acer

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes laptop acer crystal efe.....

30 Euro

Durres
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
16,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION IPHONE 6S 128GB 16.900 LEKE

OKAZION IPHONE 6S 128GB 16.900 LEKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 6s 128gb 🤳 ➖ 16.900leke (nuk punon home button ) ✔garancia 1 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 m...

16,900 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet monitor HP

Shitet monitor HP

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet monitor hp 22 inch/ polesh per arsye mosperdorimi....

4,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet monitor Fujitsu

Shitet monitor Fujitsu

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet monitor fujitsu 19 inch/ polesh per arsye mosperdorimi....

3,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet monitor Samsung

Shitet monitor Samsung

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet monitor samsung 22 inch/ polesh per arsye mosperdorimi...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Disqe per ps2

Disqe per ps2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shiten 45 disqe me lojra te ndryshme per ps2 se bashku me 2 leva njera origjinale tjetra jo me fishat e ps2 etj.. shiten per arsye mosperdorimi 50 mij lek te gjitha....

5,000 Leke

Tirane
340,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphon 7+

Iphon 7+

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet iphone 7+ /2 muaj i perdorur/ vetem kontaktojm mbas ores 20:00 ose me watssap ne cdo moment...

340,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🌟🌟🌟GAMING SUPER OFERTE🌟🌟🌟

🌟🌟🌟GAMING SUPER OFERTE🌟🌟🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ✅✅✅gaming super oferte🌟🌟🌟 ↪️↪️fujitsu tower 🔛🔝 🔴brand :fujitsu 🔴model : fusitsu esprimo 🔴cpu : intel xeon e3-1245 v2 🔴ram : 12 gb 🔴hdd : 1tb 🔴ssd: 128gb 🔴graphic card: gtx 1050 4gb 🔴form : tower + 🔴monitor 24" lg 🔴model : e241...

300 Euro

Tirane
65,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️ IPHONE X 64GB 64.900 LEKE -> PAGUAJ ME KESTE

⚠️ IPHONE X 64GB 64.900 LEKE -> PAGUAJ ME KESTE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone x 64gb🤳 ➖ 64.900 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e ...

65,000 Leke

Tirane
17,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike ✅✅✅PRINTER/SKANER/FOTOKOPJE 🌟🌟🌟 175 LEK

✅✅✅PRINTER/SKANER/FOTOKOPJE 🌟🌟🌟 175 LEK

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🏆🏆 super oferta printer i ri🏆🏆 printer hp 135a - 17.500 leke 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr k...

17,500 Leke

Tirane
14,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Galaxy

Samsung Galaxy

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet samsung galaxy s6 edge europian. ne gjendje shume te mire. shitet bashke me gomine dhe karikuesen. cmimi 14.000 leke te reja i diskutueshem...

14,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet samsung galaxy s6 edge . ne gjendje pune vetem xhamin e ka me gervishje por mund te nderrohet ....

10,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station + Disqe

Play Station + Disqe

Qender | Kruje

B Play station 2 n gjendje funksionale me doreza te mira + karte memorie 2 disqe ...

4,000 Leke

Kruje
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
49,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 4 PLAYSTATION 3 + 4 TV LG 42 POLSH

4 PLAYSTATION 3 + 4 TV LG 42 POLSH

Vasil Shanto | Tirane

B ✅shitet 4 komplete playstation 3 ® + 4 tv lg lcd 42 polsh • me keto parametra : ✅ hdd : 320 gb ✅ 10 leva total ✅fishat hdmi + ushqim ✅ mbi 10+ lojera te instaluara ✅pes 2013 , ✅ pes 2018 ✅ fifa 2019 ✅ blur ✅dragon ball, ✅need for speed ✅call of duty etj etj...

49,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Samsung Note4 per pjes bashke me bateri dhe lapsin

Shes Samsung Note4 per pjes bashke me bateri dhe lapsin

Qender | Fier

B Shes samsung note 4 per pjes bashke me bateri dhe laps 35mijeke...

3,500 Leke

Fier
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kompjuter Fujitsu

Kompjuter Fujitsu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kompjuter fujitsu per zyra ose shkolle. amd 2.7 ghz, ram 4gb, hard disk 80 gb, dvd, ekran lg flatron 17 inch, tastier hp, maus, kabujt perkates. cmimi 7000 leke te reja ...

7,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dreambox me abonim 1 vjecar

Dreambox me abonim 1 vjecar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shiten dy drimboksa me abonim 1 vjecar secili deri en tetor 2020. kan gjitha kanalet digitalb, tring, sportet te gjitha, digi sky dhe 1000 kanale tjera. shiten okazion 200 mij lek te dyja. te reja akull....

20,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Kompjuter

Shitet Kompjuter

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet kompjuter ( njesi + monitor + tastiere + maus ) gjendje shume e mire oferte vetem 7000 leke...

7,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Playstation 3 slim me cip

Shitet Playstation 3 slim me cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet playstation 3 slim me cip,shoqerohet se bashku me fishat perkatese (fisha e ushqimit,2 leva te thjeshta me kabell dhe fisha hdmi). shitet bosh pa lojra....

10,000 Leke

Tirane
17,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tirane,  Flat TV  LG 43'  17,000 leke

Tirane, Flat TV LG 43' 17,000 leke

Brryli | Tirane

B Shitet tv lg, full hd,43'.ne gjendje te shkelqyer...

17,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim