furre sobe hoover  1062 njoftime

 Online 16 lexues | 3 njoftime ne pritje

100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
99,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP Probook 470 G3

HP Probook 470 G3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Laptop hp ideal për çdo lloj përdorimi: nga përdorim i thjeshtë deri në programe inxhinierike. processor intel core i7-6500u (intel core i7) graphics adapter amd radeon r7 m340 - 2048 mb, core: 1021 mhz, memory: 8gb ddr3 display 17.3 inch 16:9, 1920 x 1080 pixel 127 ppi ...

99,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet iPhone 6+( 64 GB)

Shitet iPhone 6+( 64 GB)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet iphone 6+( 64 gb) Çmimi 200 euro nr tel 0682077733...

200 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet aparat fotografik Nikon D3100 300 Euro

Shitet aparat fotografik Nikon D3100 300 Euro

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Gjendje shume e mire.ne cmim perfshihet cdo gje ne foto....

300 Euro

Tirane
3,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET SMARTWATCH *XIAOMI MI BAND 3*

SHITET SMARTWATCH *XIAOMI MI BAND 3*

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet ora xiaomi mi band 3 nje super produkt mban bateri deri ne 20 dite whaterproof deri ne 50 metra monitoron rrahjet e zemres hapat, aktivitetin ne palester njofton per thirrjet ne celular sms ,tregon sms e whatsapp monitoron gjumin dhe tregon motin per 3 dite lidhet me cdo lloj celul...

3,500 Leke

Tirane
750 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Asus Notebook N552VX-FW131T

Asus Notebook N552VX-FW131T

Qender | Vlore

B Shitet laptop asus ne gjendje te shkelqyer i perdorur vetem disa here, eshte shume i mire edhe per gaming. display 15.6" fhd, intel core i7-6700hq 2.60 ghz, graphic card nvidia gtx geforce 950m, ram 8 gb, hard disk 1 tb, aluminum cover / backlit keyboard wi-fi 802.11n/a/c/ bluetooth 4.0 intel wirele...

750 Euro

Vlore
470 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Samsung S9+ 256 GB

Shitet Samsung S9+ 256 GB

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet samsung s9+ 256 gb 6 gb ram model europian g965f i blere ne itali shum pak i përdorur ndërrohet me note 9 ose aparat nikon, canon, lumix, sony. Çmimi 470 euro. nr tel 0694710494...

470 Euro

Tirane
1,200 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Paisje AMC Mobile Broadband me shpejtesi 42 Mbps USB

Paisje AMC Mobile Broadband me shpejtesi 42 Mbps USB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Paisje amc mobile broadband me shpejtesi 42 mbps ne forme usb....

1,200 Leke

Tirane
90 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike amplifikatore

amplifikatore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Aplofikator per makin...

90 Euro

Tirane
350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop  lenovo Z51

Laptop lenovo Z51

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shes laptop . ne gjendje perfekte. i shoqeruar me karikuesin e vet. cmimi diskutueshem......

350 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion, Shitet Printer/Skaner/Fotokopje

Okazion, Shitet Printer/Skaner/Fotokopje

Kodra e Diellit | Tirane (1.29 Km nga qendra)

B Okazion 3 dite, shitet printer/skaner/fotokopje profesionale modeli: toshiba 2020c a3/a4 me ngjyra ka 80% te bojerave brenda ne gjendje shume te mire cmimi: 40.000 leke...

40,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes iphone 8

Shes iphone 8

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shes iphone 8, 64 gb, i zi, ne gjendje perfekte. 50.000 leke....

50,000 Leke

Tirane
75 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes piano

Shes piano

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.86 Km nga qendra)

B Shes piano . ka nevoj per nje karikues dhe bateri 75 euro . i diskutueshem...

75 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Xbox one s me nje leve 1 TB me lojrat Fifa 19+Minecraft

Xbox one s me nje leve 1 TB me lojrat Fifa 19+Minecraft

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)

B Xbox one s me nje leve 1tb me lojrat fifa 19+minecraft ne gjendje perfekte prodhimi usa nga microsoft ...

300 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike IPhone 6s

IPhone 6s

Qender | Elbasan

B Iphone 6s 16 gb version europian ne gjendje shum e mir : nr 0698560617...

20,000 Leke

Elbasan
42,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Xiaomi 6x prototip 6gb Ram ( Telefon pune shume i fuqishem )

Shes Xiaomi 6x prototip 6gb Ram ( Telefon pune shume i fuqishem )

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shes xiaomi 6x prototip origjinal me 6gb ram, 64 gb memorie, cpu octa-core max 2,2ghz dhe android security patch level 2019/1/1. ngjyra e zeze, bateri 26 ore bised panderprerje. telefoni eshte ne gjendje 10/10. nuk eshte si versionet europian, apo qe sjellin kompanit telefonike ne shqiperi, e kam bl...

42,500 Leke

Tirane
48,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7 Plus

Iphone 7 Plus

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Iphone 7 plus gjendje perfekte i zi mat karikues origjinal...

48,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Samsung J 7 viti 2017

Shitet Samsung J 7 viti 2017

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet samsung j 7 viti 2017 ne gjendje shume te mire,vetem 6 muaj i përdorur Çmimi 150 euro nr tel 0692180791...

150 Euro

Tirane
900 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Laptop te perdorur

Shes Laptop te perdorur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Laptopi esht ne gjendje shum te mire i llojit lenovo ideapad y700, windows 10 64bit, ekrani e ka resolutionin 4k, quad-core 2.6ghz core i7-6700hq processor, 16gb of ram, 1tb hard drive , nvidia geforce gtx 960m 4gb graphics card. cmimi i diskutueshem. ...

900 Euro

Tirane
45,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Play Station 3

Shes Play Station 3

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Shes 4 cope play station 3 se bashku me televizor 42 polesh dhe dy leva. shiten se bashku ose vec e vec....

45,000 Leke

Tirane
19,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike NIKON D3000

NIKON D3000

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Review sections nikon d3000 sensor (effective resolution) 10.2-megapixel ccd 23.6 mm x 15.8mm sensitivity range iso 100-iso 1,600/3,200 (expanded) continuous shooting 3fps 6 raw/100+ jpeg (medium/fine) ...

19,500 Leke

Tirane
130 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitje celulari

Shitje celulari

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet samsung j5 2017 gjendje shume i mire nr tel 0685757800...

130 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet kompjuter HP

Shitet kompjuter HP

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet kompjuter hp intel core duo ram 4 gb hard disk 500gb dvd rw ekran blue h 19 inch tastier, maus, kabuj përkatëse Çmimi 10000 leke te reja nr tel 0684245207...

10,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Oneplus 5t okazion

Oneplus 5t okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Shitet sepse ka bler telefon tjeter...

28,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone8

Iphone8

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet iphone8- 64 giga; gold. ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur. cmimi: 50.000 leke te reja. ...

50,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas