iphone 8 i perdorur 

 Online 4 lexues | 1 njoftime ne pritje

150 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet laptop!

Shitet laptop!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Laptop lenovo! 150€ ...

150 Euro

Tirane
37,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Televizor Philips 43

Televizor Philips 43

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (4.71 Km nga qendra)

B Marka: philips madhesia ekranit: 43" tipi i panelit: led ekrani: i sheshte rezolucioni: ultra hd 4k (3840x2160) formati: 16:9 kontrasti: pixel precise ultra hd,hdr plus tv turner: dvb:t/t2/c/s/s2 sistem audio: 20 w smart tv: po sistem operativ: saphi wireless: po usb 2.0: 2 hdmi: 3 com...

37,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Televizor Panasonic 55

Televizor Panasonic 55

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (4.71 Km nga qendra)

B Marka: panasonic madhesia ekranit: 55" tipi i panelit: led ekrani: i sheshte frekuenca: 800 bmr rezolucioni: ultra hd 4k (3840x2160) kontrasti: high contrast tv turner: dvb:t/t2/c/s/s2 sistem audio: 20 w smart tv: po android tv: jo sistem operativ: firefox wireless: jo bluetooth tv: jo ...

50,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Televizor Panasonic 43

Televizor Panasonic 43

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (4.71 Km nga qendra)

B Marka: panasonic madhesia ekranit: 43" tipi i panelit: led ekrani: i sheshte frekuenca: 1000 bmr rezolucioni: ultra hd 4k (3840x2160) formati: 16:9 kontrasti: high contrast tv turner: dvb:t/t2/c/s/s2 sistem audio: 20 w smart tv: po sistem operativ: firefox wireless: po bluetooth tv: jo ...

35,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps4 Slim 1TB me 1 leve dhe Hitman 3

Shitet Ps4 Slim 1TB me 1 leve dhe Hitman 3

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B shitet ps4 slim 1tb me 1 leve origjinale te sony dhe diskun me te fundit hitman 3 ps4 eshte si ri, ne gjendje shume te mire lojra te tjera te instaluara: fortnite, rocket league, pes 2021 lite, call of duty warzone, apex legends cmimi: 300 mije leke te vjetra...

30,000 Leke

Tirane
29,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Ps4 e bardhe 500gb me 2 leva

Ps4 e bardhe 500gb me 2 leva

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.71 Km nga qendra)

B Ps4 e bardhe 500gb shume paster si i ri me 2 leva super ...

29,000 Leke

Tirane
29,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Iphone apple 8 plus 64gb. 29000 lek

Iphone apple 8 plus 64gb. 29000 lek

Sauk | Tirane (3.21 Km nga qendra)

B Shes iphone 8+ ne gjendje shume te mire vizuale dhe teknike. eshte perdorur gjithmon nga vajze me kase mbrojtese. shitet per arsye se kam kaluar ne modelet me te reja. shoqerohet me karikus, kufje dhe kutine origjinale. nuk i eshte bere asnjhere servis 0674012297...

29,000 Leke

Tirane
400 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet Canon

Shitet Canon

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Aparati është blerë vetëm për një event dhe nuk është përdorur më! gjëndje e re 99% ✅ realizon video dhe foto në super kualitet! 18mg px shitet për arsye mospërdorimi! Çmimi: 400€...

400 Euro

Tirane
10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike  Shitet Ps3 Slim me Çip dhe 1 leve OKAZION

Shitet Ps3 Slim me Çip dhe 1 leve OKAZION

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet ps3 slim me Çip, me 1 leve origjinale te sony dhe 4 lojra te instaluara: blur, gta v, pes 2013 dhe call of duty: black ops 2 ps3 eshte ne gjendje shume te mire cmimi: vetem 100 mije leke te vjetra na vizitoni tek rruga e barrikadave...

10,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike  SHITET PS3 SLIM ME 2 LEVA DHE 10 LOJRA

SHITET PS3 SLIM ME 2 LEVA DHE 10 LOJRA

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet ps3 slim 160 gb me 2 leva, me çip dhe 10 lojra te instaluara. ps3 eshte ne gjendje shume te mire. cmimi 150 mije leke te vjetra i diskutueshem na vizitoni tek rruga e barikadave ...

15,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet camer HD profesionale JVC GMY-HM100E

Shitet camer HD profesionale JVC GMY-HM100E

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Shitet camer hd profesionale jvc gmy-hm100e. eshte pothuajse e paperdorur dhe shitet e kompletuar se bashku me canten dhe 2 bateri te reja. per me shume informacion na kontaktoni ne 0696297829....

1,500 Euro

Tirane
160 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop Hp

Laptop Hp

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Processor:amd e2-3000m apu with radeon(tm) hd graphics 1.80 installed memory ram 4.00 gb system type 64-bit ...

160 Euro

Tirane
100 Euro Kompjutera dhe Elektronike Docking station Lenovo Thinkpad 100 euro

Docking station Lenovo Thinkpad 100 euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Me cmim shum te mire i ri disponoj dhe celsat ...

100 Euro

Tirane
41,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike 🌏🌏 IPHONE XS - 41.000 L / 2.060L ne muaj 🌏🌏

🌏🌏 IPHONE XS - 41.000 L / 2.060L ne muaj 🌏🌏

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B 🌏🌏 iphone xs - 41.000 l / 2.060l ne muaj 🌏🌏 -paguaj me kestet me te ulta ne treg 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e parisit , ng...

41,000 Leke

Tirane
24,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike 🌏🌏 IPHONE 8 - 24.000 L / 1.210L ne muaj 🌏🌏

🌏🌏 IPHONE 8 - 24.000 L / 1.210L ne muaj 🌏🌏

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B 🌏🌏 iphone 8 - 24.000 l / 1.210l ne muaj 🌏🌏 -paguaj me kestet me te ulta ne treg 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e parisit , ngj...

24,000 Leke

Tirane
279 Euro Kompjutera dhe Elektronike 🌏🌏 iPhone 8 Plus 256GB-279€ - 14 Euro ne Muaj 🌏🌏

🌏🌏 iPhone 8 Plus 256GB-279€ - 14 Euro ne Muaj 🌏🌏

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B 🌏🌏 iphone 8 plus 256gb-279€ - 14 euro ne muaj 🌏🌏 ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 / 0685509268 cmimet me te mira...

279 Euro

Tirane
110 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Qender | Durres

B shitet windows 7, ka 4 gb ram është mall gjerman. kam 2 vite që e kam mbajtur, është si i ri dhe është i pajisur me karikues. të interesuarit të më telefonojnë ose të më shkruajnë në what's app. shum pak i diskutushem adresa durres e tirane...

110 Euro

Durres
390 Euro Kompjutera dhe Elektronike Ps4 Pro 1TLB

Ps4 Pro 1TLB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet ps4 pro 1 tlb . bashk me te leva dhe 5 lojra : call of duty, spiderman,the elder scrolls, gta v dhe the witcher. cmimi 390 mije lek...

390 Euro

Tirane
37,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike 🌏🌏 OKAZION IPHONE X - 37.500 L / 1.890L ne muaj 🌏🌏

🌏🌏 OKAZION IPHONE X - 37.500 L / 1.890L ne muaj 🌏🌏

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B 🌏🌏 okazion iphone x - 37.500 l / 1.890l ne muaj 🌏🌏 -paguaj me kestet me te ulta ne treg 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e paris...

37,500 Leke

Tirane
635 Euro Kompjutera dhe Elektronike 🌏🌏 iPhone 11 Pro Max-256GB 635 Euro - 32 Euro ne Muaj 🌏🌏

🌏🌏 iPhone 11 Pro Max-256GB 635 Euro - 32 Euro ne Muaj 🌏🌏

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B 🌏🌏 iphone 11 pro max-256gb 635 euro - 32 euro ne muaj 🌏🌏 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ...

635 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim