iphone 8 ne shqiperi te perdorura 

 Online 0 lexues | 4 njoftime ne pritje

15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Lexmark - ms310d black-and-white laser printer

Lexmark - ms310d black-and-white laser printer

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B I paperdorur ne kuti! https://www.amazon.com/dp/b009sm8gj8/ref=pd_sbs_229_t_1/140-7704826-0555637?_encoding=utf8&pd_rd_i=b...

15,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 pro + leva + lojra

Ps4 pro + leva + lojra

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ps4 pro + 2 leva (me karikues)+ lojra gjendja perfekte...

350 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kasa fiskale

Kasa fiskale

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet kasa fiskale 3 muaj perdorim.e pa cregjistruar 150€...

150 Euro

Tirane
400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ri iPhone 11 Pro Max,iPhone 11 Pro,iPhone 11

ri iPhone 11 Pro Max,iPhone 11 Pro,iPhone 11

Zone Periferike | Elbasan

B Ri iphone 11 pro max,iphone 11 pro,iphone 11 dhe apple watch seria 5 edicioni i fundit i apple iphone dhe apple watch është në dispozicion. për më shumë detaje rreth çmimit dhe informacionit të përgjithshëm, na kontaktoni apple iphone 11 pro max apple iphone 11 pro apple iphone 11 ...

400 Euro

Elbasan
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps3 dhe tv 42'

Shes ps3 dhe tv 42'

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes ps3 me aksesor perkates dhe tv 42 ...

15,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Super Kompjuter + Monitor ( Fjala e Fundit e Teknologjise ) Vit Prodhim 2018-2019

Shes Super Kompjuter + Monitor ( Fjala e Fundit e Teknologjise ) Vit P

Fresku/Linze | Tirane

B Shes super kompjuter + monitor ( fjala e fundit e teknologjise ) vit prodhim 2018-2019 parametrat: motherboard: asus tuf pro gaming z370 ( https://www.asus.com/motherboards/tuf-z370-pro-gaming/ ) usb ports 3.1 shiko linkun per detaje cpu: intel core i7-9700k up to @5.2 ghz gjenerata e 9 e...

2,000 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 5S

Shitet Iphone 5S

Qender | Durres

B Shitet iphone 5s 16 gb ne gjendje shume te mire cmimi 50 euro...

50 Euro

Durres
3,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Destop Oferte

Destop Oferte

Don Bosko | Tirane

B Te gjitha jepen per 3500l jane ne gjendje pune kontakt vetem whatsapp...

3,500 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Aparat fotografik Canon

Aparat fotografik Canon

Vasil Shanto | Tirane

B Shitet aparat fotografik canon ne gjendje shum te mir pune dhe mjaft praktike. cmimi i diskutueshem ! ...

150 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet IPHONE 8 plus gjendje e shkelqyer

Shitet IPHONE 8 plus gjendje e shkelqyer

Brryli | Tirane

B Shitet iphone 8plus , i sapoardhur nga amerika.gjendja 10/10,asnje demtim ose gervishtje.cdo gje ne rregull.cmimi 500 mij lek i padiskutueshem....

50,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet galaxy a50 urgjent

Shitet galaxy a50 urgjent

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet samsung a50 nje jav i perdor 4/64 memorie karikues fast charge + dy covera gjendje 10/10 ne kuti ...

27,000 Leke

Tirane
700 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Ksamil | Sarande

B All brand new and sealed in box whatsapp +61488896025 ...

700 Dollar

Sarande
455 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone X 256GB me garanci

Apple iPhone X 256GB me garanci

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar apple iphone x në paketimin origjinal....

455 Euro

Tirane
24,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Oferte HP Probook 450 G3

Oferte HP Probook 450 G3

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B oferte hp probook 450 g3 ekran 15.6" hd cpu: mobile intel core i3-6100u 2.30 ghz ram: 8 gb ddr3 memory hdd: 500 gb sata gpu: intel hd graphics dhurate cante laptopi + flashdisk 16 gb cmimi: 24.900 lek per me shume kontaktoni ne : 0684019189 / 0689032925 mundesi blerje me kart...

24,900 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Series 5 është Ultrabook i parë me një makinë optike të integruarProcesori Intel Core i5

Samsung Series 5 është Ultrabook i parë me një makinë optike të

Don Bosko | Tirane

B I sapo ardhur nga gjermania laptop ne gjendje perfekte si bateria karikusi gjythashka funksionon ne menyre perfekte eshte mbajtur nga nje studente ne gjermani samsung series 5 është ultrabook i parë me një makinë optike të integruarprocesori intel core i5 2467m 1.6ghz ram 8 gb ddr3 500 gb ha...

150 Euro

Tirane
3,800 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet aparat IQOS 2.4 i ri!

Shitet aparat IQOS 2.4 i ri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ashtu si fillimi juaj për të kaluar nga cigaret tradicionale tek alternativat pa tym, ashtu filloi dhe vendosshmëria jonë për të krijuar iqos me të njëjtin pasion. iqos 2.4 plus lindi nga nevoja për të përcjellë kënaqësinë e duhanit me ngrohje, pa tym, pa zjarr dhe hi, në një mënyr...

3,800 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Laprake | Tirane

B Dell procesor duo nga 1,33ghz ram 2 gb 60 gb hard disk...

9,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte

Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Laptop lenovo z.70 intelcore i7 @2.40ghz ram 16gb, memory 1 tera byte brenda garancise. ne gjendje pothuajse te paperdorur....

300 Euro

Tirane
13,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste tirana 100 leke rrethet 300 leke porosia vjen 2-3 dite...

13,500 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim