iphone 8plus 

 Online 2 lexues | 5 njoftime ne pritje

149 Euro Kompjutera dhe Elektronike ⚠️LAPTOP SAMSUNG CORE 2 DOU -500GB HDD - 8GB RAM --> 149 EU ⚠️

⚠️LAPTOP SAMSUNG CORE 2 DOU -500GB HDD - 8GB RAM --> 149 EU ⚠

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ⚠️laptop samsung core 2 dou -500gb hdd - 8gb ram > 149 eu ⚠️ ✅✅✅samsung 🌟🌟🌟 🔴brand :samsung 🔴cpu : core 2 dou 🔴ram : 4 gb 🔴hdd : 500gb 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ...

149 Euro

Tirane
249 Euro Kompjutera dhe Elektronike ⚠️LAPTOP ACER I5 4TH -500GB HDD - 4GB RAM --> 249 EU ⚠️

⚠️LAPTOP ACER I5 4TH -500GB HDD - 4GB RAM --> 249 EU ⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ⚠️laptop acer i5 4th -500gb hdd - 4gb ram > 249 eu ⚠️ ✅✅✅acer 🌟🌟🌟 🔴brand :acer 🔴cpu : core i5 gen 4 🔴ram : 8 gb 🔴hdd : 500gb 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shq...

249 Euro

Tirane
175 Euro Kompjutera dhe Elektronike ⚠️LAPTOP ASUS INTEL CELERON  -500GB HDD - 4GB RAM --> 175 EU ⚠️

⚠️LAPTOP ASUS INTEL CELERON -500GB HDD - 4GB RAM --> 175 EU ⚠

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B ⚠️laptop asus intel celeron -500gb hdd - 4gb ram > 175 eu ⚠️ ✅✅✅asus 🌟🌟🌟 🔴brand :asus 🔴cpu : intel celeron 🔴ram : 4 gb 🔴hdd : 500gb 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne ...

175 Euro

Tirane
16,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps3 Slim me 2 leva dhe 25 lojra

Shitet Ps3 Slim me 2 leva dhe 25 lojra

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)

B Shitet ps3 slim me 320gb memorje , me 2 leva origjinale, 25 lojra te instaluara dhe me Çip. ps3 eshte ne gjendje shume te mire. levat jane origjinale te sony. cmimi: 16.000 leke (160 mije leke te vjetra)...

16,000 Leke

Tirane
200 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet VR per Ps4

Shitet VR per Ps4

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)

B Shitet set vr per ps4. 📌 origjinal i sony. 📌 shume pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire. me aksesoret shoqerues! cmimi: 200 euro i diskutueshem...

200 Euro

Tirane
60 Euro Kompjutera dhe Elektronike SMARTER PC

SMARTER PC

Laprake | Tirane (2.73 Km nga qendra)

B Shitet kompjuter i kompletuar 70 euro parametrat procesor amd 2.8 dual ram 4 gb hdd 320 gb grafika 256 mb total 2gb dwd raider ultra speed monitor hp 26 inch oferta zgjat 3 dite ...

60 Euro

Tirane
100 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet Laptop HP 630

Shitet Laptop HP 630

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet laptop hp modeli 630; monitor 15.6 inch; hdd 300 gb; ddr3 ram 3 gb; intel core 2 duo t6670 (2.20 hz) 800 mhz/2m l3; wifi, 3 porta usb, audio input/output, dvd/rw bateria si e re windows 10 dhe office 2016 te licensuara i pershtatshem per mesim online dhe youtube...

100 Euro

Tirane
18,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet laptop.Acer ES1-531 series.

Shitet laptop.Acer ES1-531 series.

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Acer es1-531.intel celeron (n3050, 1.60ghz, 2 mb)-15.6"led-16:9 hd-active matrix tft color lcd-intel hd graphics- 4gb ddr3l sdram - 500gb....

18,000 Leke

Tirane
180 Euro Kompjutera dhe Elektronike OKAZION iPhone 8

OKAZION iPhone 8

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet iphone 8 i papërdorur në shqipëri, gjendja 10 nga 10, i bardhë, 64 gb, 4 gb ram kufje origjinale, xham mbrojtës ...

180 Euro

Tirane
340 Euro Kompjutera dhe Elektronike OKAZION IPHONE X 256gb NE GJENDJE PERFEKTE 340€

OKAZION IPHONE X 256gb NE GJENDJE PERFEKTE 340€

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Shitet iphone x i zi 256gb ne gendje perfekte. hiqet per arsye nderrimi tel. 🔻🔻🔻🔻...

340 Euro

Tirane
10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet xbox 360 10/10

Shitet xbox 360 10/10

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shitet xbox 360 10/10...

10,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Ps 2

Ps 2

Fresku/Linze | Tirane (2.79 Km nga qendra)

B Play station 2 me 2 leva me karte memorie 8 mb sony ...

3,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Karte grafike ATI Radeon Sapphire HD 5670 FleX

Karte grafike ATI Radeon Sapphire HD 5670 FleX

Qender | Sarande

B Okazion, shitet karte grafike per punime inxhinierike, gaming ose hackintosh. ati radeon sapphire flex radeon hd 5670 directx 11 100289flex 1gb 128-bit gddr5 pci express 2.0 x16 hdcp ready video card with eyefinity....

4,500 Leke

Sarande
5,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Karte Grafike Quadro FX3800 Okazion

Karte Grafike Quadro FX3800 Okazion

Qender | Sarande

B Shitet karte grafike per punime inxhinierike, gaming ose hackintosh. nvidia quadro fx 3800 1gb gddr3 256bit produkti eshte ne gjendje te shkelqyer dhe ka shume pak ore pune. ...

5,500 Leke

Sarande
10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Nvidia GIGABYTE GeForce GTX 750 Ti

Nvidia GIGABYTE GeForce GTX 750 Ti

Qender | Sarande

B Okazion, shitet karte grafike gtx 750 ti 2gb 128-bit gddr5 g-sync support pci express 3.0 e pershtatshme per arkitekture , inxhinieri ose hackintosh. karta eshte totalisht e re (open box). ...

10,000 Leke

Sarande
4,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike ♻️♻Ekran Origjinal per Sam M20 -- 4.000 Leke

♻️♻Ekran Origjinal per Sam M20 -- 4.000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ♻️♻ekran origjinal per sam m20 4.000 leke ⚠️montimi falas 📤transporti kudo - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera ...

4,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike ♻️♻Ekran Origjinal per Sam A10s -- 3.500 Leke

♻️♻Ekran Origjinal per Sam A10s -- 3.500 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ♻️♻ekran origjinal per sam a10s 3.500 leke ⚠️montimi falas 📤transporti kudo - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera ...

3,500 Leke

Tirane
7,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet Mixer Yamaha MG12/4

Shitet Mixer Yamaha MG12/4

Qender | Sarande

B Mixeri eshte ne gjendje te mire me 1 gervishje te vogel. mund te perdoret per studio profesionale dhe home studio. ka 8 kanale mono dhe 4 stereo. ...

7,000 Leke

Sarande
100 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop HP 630

Laptop HP 630

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet laptop hp modeli 630; monitor 15.6 inch; hdd 300 gb; ddr3 ram 3 gb; intel core 2 duo t6670 (2.20 hz) 800 mhz/2m l3; wifi, 3 porta usb, audio input/output, dvd/rw bateria si e re windows 10 dhe office 2016 te licensuara; i pershtatshem per mesim online dhe youtube...

100 Euro

Tirane
5,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor 19

Monitor 19

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Monitor plus fishat i perdorur (whatsapp / viber)...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim