Laptop Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 11/09/2019 21:02

5,000 Leke

  • Laptop


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Perballe maternitetit
Lexime 1591

Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. Eshte model packard bell. Eshte i pajisur me canten e tij.