Tv ne shitje Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 17/04/2020 10:52

10,000 Leke

  • Tv ne shitje
  • Tv ne shitje
  • Tv ne shitje


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga llazi miho
Lexime 6663

Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi