Tv Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 29/02/2020 09:12

100,300 Leke

  • Tv


Pagesa 100,300 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Llazi Miho, Tirane, Shqiperia
Lexime 7973

Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc