Iphone per shitje Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 11/09/2019 21:12

18,000 Leke

  • Iphone per shitje


Pagesa 18,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 411

Shitet imitim shum i mir i Iphone X.
Cmimi:180 Mij Lek.
Per me teper informacion me kontaktoni ne Cel&Viber&Whats App.