Apple MACBOOK PRO - 2017, I7, 1TB SSD, 2.9 - 3.9GHz, 16GB RAM (Gjendje Perfekte) Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 11/09/2019 17:18

2,000 Euro

  • Apple MACBOOK PRO - 2017, I7, 1TB SSD, 2.9 - 3.9GHz, 16GB RAM (Gjendje Perfekte)
  • Apple MACBOOK PRO - 2017, I7, 1TB SSD, 2.9 - 3.9GHz, 16GB RAM (Gjendje Perfekte)
  • Apple MACBOOK PRO - 2017, I7, 1TB SSD, 2.9 - 3.9GHz, 16GB RAM (Gjendje Perfekte)


Pagesa 2,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania
Lexime 86
Apple MACBOOK PRO - 2017, I7, 1TB SSD, 2.9 - 3.9GHz, 16GB RAM (Gjendje Perfekte) IMG_5383.PNG (Format PNG) |

Eshte modeli me i mire i 2017 ne gjendje shum te mire. Ky model eshte shum ndrryshe nga modelet a viteve te meparsheme. Ky model esht njesoj si modeli i vitit 2018 si nga performance dhe fizikisht.
E kam perdorur per nje vit dhe po e shes se me duhen leket.

Kto jane detajet:

- 15.4-inch (diagonal) LED-backlit display with IPS technology; 2880-by-1800 native resolution at 220 pixels per inch with support for millions of colors
- 2.9GHz quad-core Intel Core i7, Turbo Boost up to 3.9GHz, with 8MB shared L3 cache Configurable to 3.1GHz quad-core Intel Core i7, Turbo Boost up to 4.1GHz, with 8MB shared L3 cache
- 1TB PCIe-based onboard SSD
- 16GB of 2133MHz LPDDR3 onboard memory
- Radeon Pro 560 with 4GB of GDDR5 memory and automatic graphics switching Intel HD Graphics 630
- Four Thunderbolt 3 (USB-C)
- Touch Bar with integrated Touch ID sensor

Te gjith detajet jan dhe ktu: https://support.apple.com/kb/SP756?locale=en_US

Cel: