Shitet Iphone 5S Durres

Kompjutera dhe Elektronike Data: 08/02/2020 20:53

50 Euro

  • Shitet Iphone 5S


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania
Lexime 1887

Shitet IPhone 5S
16 GB
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 50 Euro