Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 14/02/2020 21:09

300 Euro

  • Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte
  • Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte
  • Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte
  • Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte


Pagesa 300 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 809

Laptop LENOVO Z.70 intelCore i7 @2.40GHz
Ram 16GB, memory 1 tera byte
Brenda garancise. Ne gjendje pothuajse te paperdorur.