Iphone 6/ 64giga Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 25/10/2019 13:32 Post Id: 152446

13,000 Leke

  • Iphone 6/ 64giga


Pagesa 13,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Fabrika e Qelqit, Tirana, Albania
Lexime 472

Shitet iphone 6 64giga, ne gjendje shum te mire.