MacBook Pro i5-3210 2.5 GHz Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 11/09/2019 13:51

469 Euro

  • MacBook Pro i5-3210 2.5 GHz


Pagesa 469 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 20

MacBook Pro
Ekran: 13" | Intel Core i5-3210 2.5 GHz
HDD: 500 GB | RAM: 8 GB | Intel HD Graphics

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

Cmimi: 469 Euro

per me shume kontaktoni ne nr: /