Super Oferte Lenovo S30 Workstation Octa Core Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 18/02/2020 15:43

799 Euro

  • Super Oferte Lenovo S30 Workstation Octa Core


Pagesa 799 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 24

Super Oferte Workstation

Lenovo S30 Octa Core
CPU: Intel Xeon E5-2690 2.90-3.80 GHz
Ram: 16 GB DDR3 Memory
SSD: 120 GB Sata
HDD: 1 TB Sata 7200 rpm
GPU: Nvidia Quadro K4200 4GB

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

Cmimi: 799 Euro

per me shume kontaktoni ne : /