Super Oferte HP 6005 PRO Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 25/02/2020 14:06 Post Id: 152463

9,900 Leke

  • Super Oferte HP 6005 PRO


Pagesa 9,900 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 170

Super Oferte HP 6005 PRO

CPU: AMD Athlon X2 B28 3.40 GHz
RAM: 8 GB DDR3 Memory
HDD: 250 GB Sata 7200 rpm
GPU: AMD Radeon Graphics
DVD-WR Optical

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

Cmimi: 9,900 Leke

per me shume kontaktoni ne : /