Super Oferte Lenovo Thinkpad T440p Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 11/09/2019 14:09

24,900 Leke

  • Super Oferte Lenovo Thinkpad T440p


Pagesa 24,900 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 56

Super Oferte Lenovo Thinkpad T440p

CPU: Intel Core i5-4300m, 2.60 - 3.30 GHz
RAM: 8GB DDR3 Memory
SSD: 120GB Sata
GPU: Intel HD Graphics
DVD-WR Optical

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

Cmimi: 24,900 Leke

per me shume kontaktoni ne : /