Samsung A40 SmartPhone Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 11/09/2019 14:09

27,900 Leke

  • Samsung A40 SmartPhone


Pagesa 27,900 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 49

Samsung A40 SmartPhone
Ekran: 5.9" (1080 x 2340) Super AMOLED
OS: Android 9.0 (Pie)
CPU: Octa-core (2x1.77 GHz & 6x1.59 )
Internal: 64 GB, 4 GB RAM
Main Camera: Dual 16 MP,/ 5 MP,
Video: 1080p@30fps
Selfie Camera: 25 MP
Battery: 3100 mAh
FingerPrint
Ngjyra: Blu dhe Portokalli

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

Cmimi: 27,900 Leke

per me shume kontaktoni ne : /