Oferte WebCamera Logitech 3 modele Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 11/09/2019 14:56

3,500 Leke


Pagesa 3,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 12
Oferte WebCamera Logitech 3 modele Logitech-webcams.png (Format png) | Oferte WebCamera Logitech 3 modele Logitech-webcams.png (Format png) |

Oferte WebCamera Logitech
per Videokonference, Streaming etj

Logitech C170 - 3500 Lek
Logitech C270 - 4700 Lek
Logitech C920 - 10900 Lek

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

per me shume kontaktoni ne : /