Super Oferte Gaming PC Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 18/02/2020 14:24

96,600 Leke

  • Super Oferte Gaming PC


Pagesa 96,600 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 141

Super Oferte Gaming PC

Case: Pro-Line Gaming 983B
PSU: Cooler Master ELITE V3 600W
MBO: M4 Gigabyte B450M DS3Hμ
CPU: AMD AM4 Ryzen 5, 2600 3,90 GHz 6 Core
RAM: 8GB 2666MHZ DDR4 Memory
SSD: Kingston SSD 240GB A400
GPU: Nvidia GTX1660 6GB Dual Fan OC
Shark Keyboard GK-1621 Blu
Shark MOUSE 3200 dpi

Cmimi: 96,600 Leke

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

per me shume kontaktoni ne : /