DELL WORKSTATION T5400 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 18/02/2020 14:24

13,900 Leke

  • DELL WORKSTATION T5400


Pagesa 13,900 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 63

DELL WORKSTATION T5400

CPU: Intel Xeon L5240 3.06GHz
RAM: 6 GB DDR3 Memory
HDD: 500 GB Sata
GPU: Nvidia Quadro 2000
DVD-Wr

Cmimi: 13,900 Leke

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

per me shume kontaktoni ne : /