Super Oferte HP EliteBook Folio 1040 G3 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 18/02/2020 14:24

279 Euro

  • Super Oferte HP EliteBook Folio 1040 G3


Pagesa 279 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 43

Super Oferte HP EliteBook

HP EliteBook Folio 1040 G3
CPU: Intel Core i5-6300U 2.40 GHz
RAM: 8GB DDR3 Memory
SSD: 250GB Sata
GPU: Intel HD Graphics
DVD-WR Optical

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

Cmimi: 279 Euro

per me shume kontaktoni ne : /