Oferte HP Probook 450 G3 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 18/02/2020 14:25

24,900 Leke

  • Oferte HP Probook 450 G3


Pagesa 24,900 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 181

Oferte HP Probook 450 G3

Ekran 15.6" HD
CPU: Mobile Intel Core i3-6100U 2.30 GHz
RAM: 8 GB DDR3 Memory
HDD: 500 GB Sata
GPU: Intel HD Graphics
Dhurate Cante Laptopi + FlashDisk 16 GB

Cmimi: 24.900 Lek
per me shume kontaktoni ne : /

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)