Oferte Fujitsu LifeBook e756 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 11/09/2019 14:56

349 Euro

  • Oferte Fujitsu LifeBook e756


Pagesa 349 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 14

Oferte Fujitsu LifeBook e756

Ekran 15.6" FHD
CPU: Intel Core i7-6500u 2.50 GHz
RAM: 8 GB DDR3 Memory
SSD: 250 GB Sata
GPU: Intel HD Graphics
Dhurate Cante Laptopi

Cmimi: 349 Euro
per me shume kontaktoni ne : /

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)