Perforcues WIFI interneti PIX-LINK Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 11/09/2019 22:35

3,500 Leke


Pagesa 3,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 103

🔷Perforcues interneti PIX-LINK

💥💥💥Me 4 Antena Wi-Fi 👉 3500 Leke 💥💥💥
💥💥💥Me 2 Antena Wi-Fi 👉3000 Leke💥💥💥

🔷Shpejtesia e transmetimit te Wi-Fi 300 MPS

🔷Merr sinjalin e Wi-Fi dhe e shperndan ne vende te paarritshme ku router e ka te pamundur te depertoi

🔷Thjeshte e vendos ne priz dhe keni internet kudo

Porosit tani👇
☎Tel /Whatsapp /
🛫 Transporti falas kudo ne Shqiperi , brenda 48 oreve .