Dekoder tokesore DVBT2 HD Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 11/09/2019 22:35

2,400 Leke

  • Dekoder tokesore DVBT2 HD
  • Dekoder tokesore DVBT2 HD
  • Dekoder tokesore DVBT2 HD


Pagesa 2,400 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Dyqan online/me korrier
Lexime 89

📺📶📽Dekoder tokesore DVBT2 HD
📞📩Kontaktoni
❎Ne daten 1 shtator 2019 do te mbullen kanalet analoge sipas komunikimit nga autoriteti mediave audiovizive ❌AMA.
🔸Pajisuni sa me shpejt me dekoderin dvbt2 romsat HD qe mos te humbisni asnje cast nga shikueshmeria.
📶Shikoni te gjitha kanalet HD Shqiptare falas.
⚞⚟Cmimi 2400 leke.
🏍🏍Transport falas kudo ne Shqiperi.