Airpods 2 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 13/09/2019 20:47

160 Euro


Pagesa 160 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 93

Airpods 2 te perdorura vetem 2-3 here. Te blera ne amerike ne Maj te apple store ne New York. E kam edhe faturen. 160 Euro cmimi i fundit.

English:
Available for sale a pair of Airpods 2 (the latest generation). Only used a couple of times. Bought in May in New York Apple store. Receipt available from the apple store if needed. 160 Euros non-negotiable. Thanks.