🤳SAMSUNG GALAXY A10 🤳 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 21/11/2019 21:42

16,000 Leke

  • 🤳SAMSUNG GALAXY A10 🤳


Pagesa 16,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
Lexime 201

🤳SAMSUNG GALAXY A10 🤳
➖ 16.000 Leke
✔Garanci 12 Muaj
🎁Xham,cover , karikus dhurate!
🚗Transport kudo jeni!
📞
🚦Telefona USA-Xhoni
🛒Komuna e Parisit , Ngjitur me Kafe Oslon , Tirane. Mundesi Pagese me Keste te Uleta Mujore Vetem me ID Card
3h