Aparat fotografik Canon Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 08/10/2019 15:40

150 Euro

  • Aparat fotografik Canon
  • Aparat fotografik Canon
  • Aparat fotografik Canon
  • Aparat fotografik Canon


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Tirana, Albania
Lexime 57

Shitet aparat fotografik Canon
Ne gjendje shum te mir pune dhe mjaft praktike.
Cmimi i diskutueshem !