IPHONE X 64GB OKAZIONN - BLINI ME KESTE Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 09/10/2019 13:40

72,000 Leke

  •  IPHONE X 64GB OKAZIONN - BLINI ME KESTE
  •  IPHONE X 64GB OKAZIONN - BLINI ME KESTE


Pagesa 72,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
Lexime 75

🤳IPHONE X 64GB 🤳
➖ 72.000 LEKE
(7.870 Leke / 12 Muaj )
✔Garanci 6 Muaj
🎁Xham,cover , karikus dhurate!
🚗Transport kudo jeni!
📞
🚦Telefona USA-Xhoni
🛒Komuna e Parisit , Ngjitur me Kafe Oslon , Tirane. Mundesi Pagese me Keste te Uleta Mujore Vetem me ID Card

*Per me shume produkte klikoni linkun
https://www.merrjep.al/KINGOFFICE