Komjuter per diagnoz makinash LAUNCH Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 12/10/2019 17:08

1,100 Euro

  • Komjuter per diagnoz makinash LAUNCH
  • Komjuter per diagnoz makinash LAUNCH


Pagesa 1,100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
Lexime 346

Kompjutri esht perdorur vetem 3 muaj viti 2018 dhe me update te vitit 2019