Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 05/04/2020 11:14

12,000 Leke


Pagesa 12,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga don bosko kompleksi vizion +
Lexime 1064

Shes Ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek