Shes xbox 360 me cip per arsye mosperdorimi Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 29/03/2020 22:36

10,000 Leke

  • Shes xbox 360 me cip per arsye mosperdorimi


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania
Lexime 747

Shes xbox 360 me cip 1 leve dhe shume disqe si psh gta 4, gta5, call of duty blackops1, 2, ghosts , nba 2018 , splinter cell double agent, blacklist dhe shum lojra te tjera.