iPhone X Space Gray 256GB Model 1865 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 18/01/2020 19:09 Post Id: 185106


Pagesa 72,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Kasem Qafezezi, Tirana, Albania
Lexime 128

Shitet iPhone X 256gb ne gjendje shume te mire ..Telefoni eshte VITRINE .Per me shume informacion dergoni msg ne Whatsapp!!!Ju faleminderit!