Telefon Celular smartphone ne Shitje. Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 28/03/2020 07:54

150 Euro

  • Telefon Celular smartphone ne Shitje.
  • Telefon Celular smartphone ne Shitje.
  • Telefon Celular smartphone ne Shitje.


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 1712

Shitet i ri fringo Iphone 11.
Vendndodhja:Myslym Shyr.
Cmimi:150Euro.
Per me teper informacion me kontaktoni ne What's App&Cel.