Okazion shitet samsung galaxy j5 2016 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 29/01/2020 01:28 Post Id: 187263

8,000 Leke


Pagesa 8,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania
Lexime 35
Okazion shitet samsung galaxy j5 2016 J5-2016-Black.png (Format png) |

Okazion shitet samsung j5 2016 per arsye mospersorimi ne super gjendje.
Cmimi 80 milek te vjetra nga 240 i ri.
Kontaktoni ne kete numer .