shitet laptop acer i vitit 2018 Durres

Kompjutera dhe Elektronike Data: 19/01/2020 12:41 Post Id: 187292

65,000 Leke

  • shitet laptop acer i vitit 2018
  • shitet laptop acer i vitit 2018
  • shitet laptop acer i vitit 2018
  • shitet laptop acer i vitit 2018


Pagesa 65,000 Leke
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata, Durres, Albania
Lexime 143

Shitet laptop acer i vitit 2018! ka shenje gishti tastjere me drita. procesori-i7 8550U Ram-8gb ka windows 10 home laptopi eshte i pershtatshem per gaming,pun zyre etj prr me shum info numer teli: instagram:itsklevis_ cmimi:650 milek i diskutueshem ose ndrrohet me iphone xs64gb