Playstation 3 per pjese Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 27/03/2020 20:41

3,000 Leke

  • Playstation 3 per pjese
  • Playstation 3 per pjese


Pagesa 3,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
Lexime 215

Playstation 3 per pjese