kompjutera te perdorur Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 09/04/2020 15:07

2,000 Leke


Pagesa 2,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, god 78/1
Lexime 192

ofrojme kompjutera, printera te perdorur te vjeter, thuajse falas

telefononi ne numrin

Ju faleminderit