Samsung S8 Elbasan

Kompjutera dhe Elektronike Data: 04/04/2020 16:57

23,000 Leke

  • Samsung S8
  • Samsung S8


Pagesa 23,000 Leke
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Elbasan, Albania
Lexime 106

Shitet Samsung S8
64 GB origjinale
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 23.000 leke te reja