Kompjuter set i kompletuar okazion! Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 23/05/2020 09:08

180 Euro

  • Kompjuter set i kompletuar okazion!
  • Kompjuter set i kompletuar okazion!


Pagesa 180 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
Lexime 49

Set kompjuterik i kompletuar, produkt gjerman
Kompjuter super i pershtatshem per pune zyre dhe perdorim 24 ore

Fujitsu Esprimo P910
Procesor Intel Core i5-3470 3.2ghz quad core
Hdd 500gb
Ram 8gb
Sistem Operimi Windows 10 Enterprise

Monitor LG FLATRON 19 Inch
Tastiere, mouse, kabell DVI per signal dhe 2 kabuj ushqimi te perfshire

Cmimi pak i diskutueshem.
Per me shume info kontaktoni ne whatsapp ose Nr. cel